فهرست
مظلومی به رحمتی و طالب‌لو دستور داد با هم حرف بزنند
مظلومی به رحمتی و طالب‌لو دستور داد با هم حرف بزنند

مظلومی به رحمتی و طالب‌لو دستور داد با هم حرف بزنند

آی اسپورت - همراهان استقلال در سفر به اهواز از دلخوری رحمتی از استقلالی ها حرف می زنند. گویا در اهواز طالب لو با هماهنگی مظلومی جلسه ای با بازیکنان استقلال برگزار کرده و رحمتی که با وجود محرومیت همراه این تیم به خوزستان سفر کرده بود، از این که جلسه رفاقتی بازیکنان استقلال قبل از بازی با استقلال خوزستان در غیاب او برگزار شد، شاکی بود.
 مظلومی با آگاهی از دلخوری رحمتی، از او و طالب لو خواست با هم حرف بزنند و کدورت ها برطرف شود. همین مساله باعث شد رحمتی و طالب لو در حاشیه تمرین استقلال دقایقی با هم حرف بزنند که در این میان گاهی اوقات صدای شان برای هم بالا می رفت و کار به جروبحث می کشید.
 این اتفاق از دوربین عکاس روزنامه خبرورزشی پنهان نماند و تیتر جنگ لفظی کاپیتان ها همراه با دو فریم عکس شفاف از جدال کلامی رحمتی و طالب لو تبدیل به تیتر یک خبرورزشی شد. این تصاویر هیچ جایی برای تکذیب کردن نمی گذارد مگر این که فرهاد مجیدی درون رحمتی و طالب لو فعال شود و آنها هم مثل فرهاد که فیلم و عکس و سند را تکذیب می کند، از دیوار حاشا بپرند!

منبع: راد نیوز

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-05 11:38:06
نظر دهید

۳ نظر
اسمان
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
رحمتی خیلی خودشو بزرگ حساب میکنه والا اگه طالبلوهم اندازه رحمتی بازی کرده بود ایشون هم الان بهترین دروازه بان بود.حق طالبلو خورده شده.
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
اگه فرهاد مجیدی درون نداشتن که شما لنگیا رو نمی,سوزوندن
استقلال فوتوشاپی
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
الان استوره شون عکس جروبحث گلراشون رو با فوتوشاپ قرمز میکنه کپشن هم میزنه زد و خورد لوبانف و سوشا در تمرین پرسپولیس ... خخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر