فهرست
سپاهان سد راه استقلال: سه مدعی، سه مساوی
سپاهان سد راه استقلال: سه مدعی، سه مساوی

سپاهان سد راه استقلال: سه مدعی، سه مساوی

آی اسپورت - بازی با سپاهان، یکی از آخرین بازی‌های استقلال با تیم‌های نیمه پایین جدول خواهد بود. استقلالی‌ها هفته قبل، با رقیب مستقیم قهرمانی مساوی کردند و بعد از بازی با سپاهان هم باید روبروی پرسپولیس، فولاد، سایپا، تراکتور و صبا قرار بگیرند. سپاهان در این فصل، نتایج خوبی نگرفته و در رده یازدهم جدول قرار دارد اما بر خلاف تیم‌های کوچک، مقابل مدعیان لیگ خوب نتیجه می‌گیرند.

سپاهان نیم فصل دوم از بین 4 مدعی اصلی قهرمانی لیگ، مقابل 3 تای آن‌ها بازی کرده و این هفته هم با چهارمین تیم بازی می‌کند. قبل از استقلال، هیچکدام از مدعیان نتوانسته‌اند سپاهان را شکست دهند. استقلال خوزستان در اولین هفته نیم فصل دوم با سپاهان مساوی کرد، ذوب آهن هم مقابل این تیم به تساوی رسید و پرسپولیس در تهران به سختی توانست یک امتیاز از تیم استیماچ بگیرد. تراکتورسازی، تیم پنجم جدول هم به لطف گل دقایق تلف شده شریفی توانست سپاهان را شکست دهد.

استقلال در دور رفت، با برد پرگل 3-0 مقابل سپاهان فرکی پیروز شد و پرونده مربی قهرمان دو دوره قبلی لیگ را بست. آن‌ها برای حفظ صدرجدول مقابل استقلال خوزستان و پرسپولیس، این بار باید پرونده استیماچ را ببندند و آمار خوب او مقابل تیم‌های صدرجدولی را تمام کنند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-05 14:23:47
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۵۶
به کوری چشم هوادارای تیم دوم تهران، سپاهانو له می کنیم، مثل دور رفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر