فهرست
شجاع: تراکتور دارد چراغ خاموش حرکت می‌کند/ خیلی هم خوشحالیم که به عربستان نمی‌رویم
شجاع: تراکتور دارد چراغ خاموش حرکت می‌کند/ خیلی هم خوشحالیم که به عربستان نمی‌رویم

شجاع: تراکتور دارد چراغ خاموش حرکت می‌کند/ خیلی هم خوشحالیم که به عربستان نمی‌رویم

آی اسپورت- شجاع خلیل‌زاده مدافع تراکتورسازی در این فصل به یکی از ستون‌های اصلی تیمش تبدیل شده و در بازی با سایپا هم جزو بهترین‌های میدان بود و چندین‌بار مانع گلزنی سایپایی‌ها شد. خلیل‌زاده که خودش را برای بازی با پاختاکور آماده می‌کند، گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است که می‌خوانید.


شرایط تراکتور برای بازی با پاختاکور چطور است؟
ما بعد از بازی با سایپا و برد خوبی که در این بازی به‌دست آوردیم شرایط خوبی داریم. در این مدت بازی‌های فشرده‌ای برگزار کردیم اما بچه‌ها انگیزه زیادی دارند و با وجود خستگی مفرط برای برد بازی می‌کنیم. قطعا می‌خواهیم پاختاکور را شکست دهیم تا کمی خیال‌مان از بابت صعود به مرحله بعد راحت شود. البته به تنهایی نمی‌توانیم و امیدواریم هواداران به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم مانند بازی با الجزیره با یک برد خوب این تیم را شکست دهیم.

فکر می‌کنید هواداران در سال جدید با ورزشگاه آشتی کنند؟
ما امسال را با برد آغاز کردیم و برای خوشحالی هواداران تلاش می‌کنیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و قطعا بعد از صعود به مرحله بعد جام‌حذفی هواداران باز هم ورزشگاه را پر می‌کنند.

با برد برابر سایپا به جمع مدعیان قهرمانی رسیدید. واقعا فکر می‌کنید تراکتور بتواند مانند سال گذشته در جمع مدعیان اصلی قرار بگیرد؟
ما چراغ‌خاموش حرکت می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم در این مدت خودمان را به بالای جدول برسانیم ولی شرایط خیلی سخت است و تیم‌های دیگر هم موقعیت قهرمان‌شدن را دارند. ما باید بازی‌های مستقیم را ببریم و به همین دلیل بازی‌ها برای ما 6امتیازی است و بازی با ذوب‌آهن به همین جهت در هفته آینده خیلی حساس است.
 
برایتان سخت نیست که برای بازی با نماینده عربستان باید در عمان بازی کنید؟
ما واقعا خوشحالیم که به عربستان نمی‌رویم اما دوست داشتیم در خانه خودمان بازی کنیم چون راحت‌تر می‌توانستیم امتیاز بگیریم ولی با تمام این سختی‌ها برای برد بازی می‌کنیم و اتفاقا خیلی انگیزه داریم تا قدرت‌مان را به عربستان نشان دهیم. این حق ما نبود و عربستانی‌ها از قدرت‌شان در آسیا سوءاستفاده کردند و ماجرا سیاسی شد در حالی‌که ایران خیلی امن است.
 
برای بخشش شفیعی شما هم صحبت کردید؟
تک‌تک بازیکنان با کادرفنی صحبت کردند و مهدی کیانی هم به نمایندگی از بازیکنان با امیرخان صحبت کرد. ما هم دوست داریم او در کنار تیم باشد اما درنهایت کادرفنی و مسئولان تصمیم می‌گیرند.
 
در درگیری پایان بازی با سایپا واقعا کادرفنی حریف مقصر بود؟
بختیار تازه خوب شده بود و نمی‌خواست مصدوم شود اما بازیکن حریف روی پای او تکل رفت و در همین لحظه یکی از مربیان حریف حرفی زد که بختیار ناراحت شد. به هر حال درگیری خاصی نبود و بختیار هم حق داشت که عصبانی شود.
 
این روزها شایعاتی هم مطرح شده مبنی بر اینکه شما فصل آینده در پرسپولیس بازی می‌کنید.
من در حال حاضر بازیکن تراکتور هستم و می‌خواهم با این تیم موفق شوم. بعد از اتمام دوره سربازی‌ام هم طبق قرارداد باید به سپاهان برگردم. در حال حاضر برای موفقیت تراکتور از جان مایه می‌گذارم و به این مسائل اهمیت نمی‌دهم.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-05 16:17:16
نظر دهید

۲ نظر
ضد تراختور
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
همینجور چراغ خاموش برو گمشو بابا. تراکتورسازی رو کی آدم حساب میکنه آخه؟
قره داغ(اهر)
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
خودت گمشو(ضد تراختور) به کوری چشم تو و اربابات ایشالا قهرمان میشیم
یاشاسین آذربایجان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر