فهرست
کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد، آنها بردند!
کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد، آنها بردند!

کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد، آنها بردند!

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش که امروز برای برگزاری جلسه با علی کفاشیان راهی فدراسیون فوتبال شده بود، پس از پایان این جلسه در جمع خبرنگاران گفت:«جلسه خوبی را پشت سر گذاشتیم که در مورد مسائل تیم ملی، مسائل شخصی خود بنده و آینده بود».

سرمربی تیم ملی درباره استعفایی که به تاریخ 11 اردیبهشت‌ماه داده است، گفت:«امروز تنها 150 روز با اولین بازی مرحله انتخابی جام جهانی بازی داریم و فکر می‌کنم زمان آن است که همه بیدار شوند».

سرمربی تیم ملی در خصوص خواست مردم برای ماندنش گفت:«من هم عاشق مردم ایران هستم و در این شکی نیست. شنبه جلسه دیگری داریم و باید ببینیم چه می‌شود».

کی‌روش در خصوص خداحافظی احتمالی افشین پیروانی با تیم ملی گفت:«همه می‌دانند چه مسایلی در حال رخ دادن است و منطقی نیست بخواهیم در مورد مسایل دیگر حرف بزنیم. یک ساعت و نیم دیگر من مصاحبه جدیدی از خودم منتشر می‌کنم و در مورد بسیاری از مسایل شفاف‌سازی خواهم کرد. بازی واقعا تمام شد.( او با اشاره دست به ساختمان فدراسیون فوتبال گفت) آنها واقعا بردند».

سرمربی تیم ملی در واکنش به این سؤال آیا منظورش این است که طبقه سوم فدراسیون فوتبال (علیرضا اسدی) برنده شده است، پاسخی نداد.

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-05 16:44:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر