فهرست
آگوئرو: من و سوارس، دو مسی لیگ انگلیس هستیم
آگوئرو: من و سوارس، دو مسی لیگ انگلیس هستیم

آگوئرو: من و سوارس، دو مسی لیگ انگلیس هستیم

آی اسپورت- سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی مدعی شد که او و لوییس سوارس، "دو مسی" فوتبال جزیره هستند.

این مهاجم آرژانتینی یکی از طرفداران بزرگ ستاره ی بارسلوناست. درست مانند لوییس سوارز. این دو ، در یکی از حساس‌ترین و نزدیک ترین دوره‌های تاریخ لیگ برتر، برای قهرمانی تیم‌هایشان می‌جنگند.

آگوئرو و  سوارز توسط رسانه‌ها  به ‘رونالدو و مسی انگلستان’ تشبیه شده‌اند و مهاجم سابق اتلتیکومادرید معتقد است که وی دوست دارد بیشتر به هم‌وطنش تشبیه شود تا ستاره ی پرتغالی.

او در مصاحبه با FourFourTwo گفت: " به جای مسی و رونالدو دوست دارم بگویم.... دو مسی! .

هر دو مسی هستیم. منظورم این است که من باید مثل او باشم زیرا آرژانتینی هستم ولی لوییس اروگوئه ای است و دریبل زدن را دوست دارد پس چرا که هر دو ی ما نه؟"

آگوئرو امیدوار است که مسی بتواند با درخشش، آرژانتین را در جام جهانی به مراحل پایانی برساند.

او درباره ی مسی گفت: " مسی فوق‌العاده است و فوتبال را آسان‌تر می‌کند. بازی کردن کنار بهترین بازیکن جهان فوق‌العاده است.

او مسائل را داخل زمین به نحوی حل می‌کند که شاید تعداد کمی بتوانند به سبک او فکر کنند، بنابراین او می‌تواند نقش بزرگی در قهرمانی آرژانتین در جام جهانی داشته باشد.

او درباره ی جام‌جهانی افزود: "در ابتدا می‌خواهم فصل را با سیتی به خوبی به پایان برسانم و در شرایط بدنی مطلوبی به برزیل بروم و قاعدتا می‌خواهم تمام جام‌های ممکن را کسب کنم.

نمی‌خواهم بگویم چون جام جهانی در آمریکای جنوبی است، پس قهرمانی در آن ضروری خواهد بود زیرا برزیل رقیب بزرگ ماست. ولی بازی کردن در جام جهانی به اندازه ی کافی زیباست. وقتی فرارسید، باید از آن استفاده کرد."

سوارس نیز از حضور در لیورپول لذت می‌برد و این فصل را به عنوان بهترین فصل دورا ن فوتبالش نام گذاشت.

مهاجم سابق آژاکس با بازی‌های بسیار خوبش برای تیم راجرز، باعث شده تا آنها پس از مدت‌ها در کورس قهرمانی جزیره قرار بگیرند.

از سوارس در رابطه با اینکه آیا این بهترین فصلی است که تجربه کرده سوال شد و او پاسخ داد: "بله فکر می‌کنم همینطور باشد. فکر می‌کنم در شرایط خوبی هستم. هم از لحاظ بدنی و هم ذهنی و روحی

هرروز، در این باشگاه احساس بهتری دارم و امیدوارم که این روند را ادامه دهیم زیرا می‌خواهیم لیورپول در لیگ قهرمانان حاضر باشد. و شخصا می‌خواهم برای اروگوئه در جام جهانی شرایط خوبی داشته باشم."

دوران حضور سوارس در آنفیلد پر فراز و نشیب بوده است. سال 2011 او به دلیل توهین نژادپرستانه به پاتریس اورا، 8 بازی محروم شد و فصل گذشته به دلیل گاز گرفتن ایوانوویچ، 10 جلسه محروم شد.

به نظر می‌رسید که این فصل سوارز بلاخره راه خود را پیدا کرده و خوب کار می‌کند ولی خودش یک پاسخ ساده در این رابطه دارد.

او گفت: "27 ساله شدم و کمی پخته تر. در شرایط خوبی هستم."

     
آی اسپورت
2014-04-05 13:57:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر