فهرست
انصاری: در استقلال که بودم رفتار برخی‌ها اذیتم کرد
انصاری: در استقلال که بودم رفتار برخی‌ها اذیتم کرد

انصاری: در استقلال که بودم رفتار برخی‌ها اذیتم کرد

آی اسپورت - سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس در ابتدای این فصل و چند فصل گذشته پاشنه آشیل این تیم بود. تا اینکه سر و کله محمد انصاری پیدا شد و خیال همه را راحت کرد. پدیده این فصل پرسپولیس در گفتگو با فارس درباره داستان حضورش در استقلال و آمدنش به پرسپولیس حرف‌های جالبی زده است:
*نیم فصل در استقلال بودم اما شرایط بازی رسمی را پیدا نکردم. یک بازی دوستانه همان زمان با فجر سپاسی شیراز انجام دادیم که من هم زمان کمی مقابلشان بازی کردم. آنجا از من خواستند که به فجر سپاسی بروم و هاشم بیک‌زاده هم در انتقال من نقش داشت. چرا که من از او مشاوره می‌گرفتم. رفتنم به این تیم تصمیم خوبی بود چرا که در این تیم هم دو سال سربازی‌ام را سپری کردم و هم در لیگ برتر به میدان رفتم. ما به دسته یک سقوط کردیم. همان زمان تیم لیگ برتری مرا می‌خواست اما بر سر برخی از مسائل مثل رضایت نامه من که دست استقلالی‌ها بود به مشکل برخوردم. شرایطی برای من پیش آمد که نتوانستم در لیگ برتر بمانم و به همین دلیل به شهرداری تبریز رفتم . آن هم زمانی که مهدی پاشازاده سرمربی تیم بود. البته ما نتوانستیم نتیجه بگیریم آن هم به دلیل مسائلی که قصد ندارم آن‌ها را باز کنم.
*بعد از شهرداری تبریز یکی دو پیشنهاد داشتم. اما مدیر برنامه‌هایم با من تماس گرفت و گفت که پرسپولیس به بازیکنی در پست من نیاز دارد اما برانکو گفته بود باید تست بدهم تا او شرایط مرا بسنجد. در نهایت در تمرینات شرکت کردم و برانکو بعد از یکی دو جلسه تمرین اعلام کرد که مورد پسند او قرار گرفتم و در نهایت هم قرارداد بسته شد.
*روزهای تلخی بود که خوشحالم تمام شد. البته فوتبال بالا و پایین زیاد دارد و سعی کردم از حواشی دور باشم و حتی از خواندن اخبار هم فراری بودم. البته الان هم خیلی اهل مصاحبه کردن و در رسانه‌ها بودن نیستم. بیشتر سعی می‌کردم تمرین کنم و تمرکزم را روی کارم بگذارم. همان ابتدا به گوش خودم هم رسیده بود که با دلالی به پرسپولیس آمدم. این مسائل طبیعی است چرا که شما در فوتبال هر کاری بکنید برایتان حرف در می‌آورند.
*در چند سالی که من استقلال بودم کل دریافتی من ۵ یا ۶ میلیون تومان بود. واقعا شرایط برای من سخت بود. البته رفتار برخی‌ها در استقلال هم به گونه‌ای بود که واقعا اذیت می‌شدم. نمی‌خواهم این مسائل را باز کنم اما شاید برخی از مسئولان استقلال باعث ناراحتی من شدند. خوشبختانه شرایط در پرسپولیس خیلی بهتر است. فکر می‌کنم با توجه به عملکردی که داشتم شرایطم بهتر شده است. خوشبختانه هوادارانم مرا به خوبی پذیرفته‌اند و به من همیشه لطف دارند. من هم سعی می‌کنم قدر این موقعیتم را بدانم.
*یکی از لطف‌هایی که خداوند به من کرد این بود که قبل از آمدن به پرسپولیس متاهل شدم. همه تمرکز من روی فوتبال است و متاهل بودن خیلی در پیشرفت من تاثیر داشته است. خوشبختانه همسرم با شرایط من کنار آمده و می‌داند که هر شغلی سختی خاص خودش را دارد.
*آرسنالی که تیری آنر و پاتریک ویرا در آن بازی می‌کردند را خیلی دوست داشتم. از بین تیم ملی‌ها هم برزیل را دوست داشتم چرا که در پلی استیشن تیم قوی بود و با این تیم همه را می‌بردم. لیگ آلمان را دوست دارم و علاقمندم که روزی در این لیگ بازی کنم. دوست دارم روزی در دورتموند و بایرن مونیخ بتوانم بازی کنم.
 
 کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-06 09:13:04
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
انشاءالله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر