فهرست
مورد عجیب پرسپولیس؛ انتقام‌گیری در اسرع وقت
مورد عجیب پرسپولیس؛ انتقام‌گیری در اسرع وقت

مورد عجیب پرسپولیس؛ انتقام‌گیری در اسرع وقت

آی اسپورت - در مورد پرسپولیس مورد عجیبی وجود دارد. آنقدر عجیب که شاید باور کردنش سخت باشد. اغلب بازیکنانی که از این تیم می‌روند در اسرع وقت از پرسپولیس انتقام می‌گیرند. در سال‌های اخیر هم آنقدر جابجایی بازیکن در این تیم وجود داشته است که تقریبا در همه تیم‌های لیگ برتری بازیکنانی هستند که سابقه حضور در این تیم را داشته‌اند و این مساله تبدیل به خطر بزرگی برای این تیم شده است.
نمونه‌های پرشماری در همین فصل اتفاق افتاده است. حتی بازیکنانی که هیچ کس از آن‌ها انتظار گلزنی ندارد هم وقتی به پرسپولیس می‌رسند گلزن می‌شوند. به این اسامی دقت کنید: یونس شاکری، حسین بادامکی،هادی عقیلی، محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی، غلامرضا رضایی، رضا نوروزی، مهدی دغاغله و سید میثم حسینی. این‌ها همین امسال به پرسپولیس گل زده‌اند. ماجرا البته به این جا ختم نمی‌شود. بازیکنی مثل حمیدرضا علی عسگری هم در مقابل پرسپولیس نمایشی ارائه می‌دهد که در تمام سال‌های حضورش در این تیم از او ندیده بودیم.
این خطر هنوز ادامه دارد. پرسپولیس این در انزلی میهمان ملوان است. پژمان نوری، حسین ماهینی، محمد آهی، مازیار زارع، محمد حسین کنعانی‌زادگان و مهرداد اولادی ملوانی‌هایی هستند که برای پرسپولیس هم بازی کرده‌اند. به این ترتیب این بازی می‌تواند از این جهت خطرناک‌ترین بازی پرسپولیس باشد.
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-06 10:38:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر