فهرست
انتشار رنکینگ تازه فیفا؛ سرنوشت سیدهای آسیا مشخص می‌شود
انتشار رنکینگ تازه فیفا؛ سرنوشت سیدهای آسیا مشخص می‌شود

انتشار رنکینگ تازه فیفا؛ سرنوشت سیدهای آسیا مشخص می‌شود

آی اسپورت - آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال فردا توسط سایت فیفا اعلام می‌شود تا به این ترتیب سرنوشت سیدهای آسیا نیز مشخص شود تیم‌های ملی کره‌جنوبی، ازبکستان، استرالیا، ایران، قطر، ژاپن، تایلند و عربستان به عنوان تیم‌های اول گروه‌های هشت‌گانه و چهار تیم چین، سوریه، عراق و امارات به عنوان تیم‌های دوم برتر ۱۲ تیمی هستند که ضمن صعود به جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ باید برای صعود جام جهانی در قالب دو گروه ۶ تیمی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ با یکدیگر رقابت کنند.
بر همین اساس قرعه‌کشی این رقابت‌های سه‌شنبه هفته آینده در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود و کی‌روش و ۱۱ مربی تیم‌های صعود کننده برای برگزاری این رویداد راهی مالزی خواهند شد. در واقع فردا با اعلام رنکینگ فیفا، تیمی که هم‌ سید ایران شود به طور حتم در گروه بعدی با کشورمان همگروه نخواهد شد.
در حال حاضر و با آخرین رنکینگ اعلام شده تیم ملی ایران که تیم اول آسیا بوده و تیم اول نیز خواهد ماند با ژاپن هم‌ سید است و در صورتی که همین روند نیز فردا ادامه داشته باشد تیم ملی ایران در مرحله بعدی با ژاپن همگروه نخواهد شد. این احتمال وجود دارد که تیم‌های کره‌جنوبی یا استرالیا با صعود به رده دوم آسیا به این سید یک صعود کرده و با ایران همگروه نشوند.

منبع: فارس

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-06 15:52:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر