فهرست
نامه رسمی فیفا؛ استقلال در آستانه کسر 3 امتیاز
نامه رسمی فیفا؛ استقلال در آستانه کسر 3 امتیاز

نامه رسمی فیفا؛ استقلال در آستانه کسر 3 امتیاز

آی اسپورت-  کمیته انضباطی فیفا در نامه‌ای مشترک به رودریگو توزی و باشگاه استقلال آورده است با توجه به ماده 64 قضایی فیفا و بررسی حکم صادره علیه باشگاه استقلال به این باشگاه اطلاع می‌دهیم که هرچه زودتر مطالبات این بازیکن پرداخت شود.
با توجه به این ذهنیت (بدهی باشگاه استقلال به توزی) برای آخرین بار پیشنهاد می‌کنیم مبلغ بدهکاری این بازیکن پرداخت شود و رونوشت آن برای اثبات پرداخت به کمیته انضباطی فیفا ارسال شود. الزامی است که باشگاه استقلال مبلغ را تا پایان وقت اداری 8 آوریل 2016 پرداخت و رونوشت آن را قبل از همان تاریخ ذکر شده ارسال کند. اگر این اتفاق رخ دهد این مورد به کمیته انضباطی فیفا ارسال نمی‌شود و پرونده بسته خواهد شد و در غیر این صورت اگر مبلغ بدهی پرداخت نشود (تا تاریخ ذکر شده) و رسید آن به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشود این نهاد در این باره تصمیم خواهد گرفت و تصمیم‌گیری برپایه معیارهای خودش خواهد بود. بنابراین این نامه باید هرچه زودتر به کمیته انضباطی وصول شود.
باشگاه استقلال دراین مدت مبالغی را به بازیکنان خارجی پرداخت کرد و اکنون باید طلب رودریگو توزی را که 400 هزار دلار است به این بازیکن پرداخت کند تا سه امتیاز از این باشگاه کسر نشود.
     
آی اسپورت
2016-04-06 15:41:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر