فهرست

عقیلی : بازهم می گویم دیگر باخت نمی دهیم

آی اسپورت - سپاهان در خانه با الاتحاد مساوی کرد و هادی عقیلی یکی از روزهای خوبش را پشت سر گذاشت. اگرچه او بیشتر علاقمند بود که بازی را ببرد و تیمش را با کسب 3 امتیاز به صعود امیدوار باشد، هادی در این رابطه به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید:« پس از باختی که در اصفهان ما آوردیم من در کنفرانس خبری قبل از بازی هم گفتم که دیگر به تیم های عربی نمی‌ بازیم و در این بازی هم تلاش کردیم که بازی را ببریم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد. در اکثر دقایق بازی برد حق ما بود و با موقعیت های بیشمار خلق می‌کردیم می‌ توانستیم برنده بازی باشیم. البته آنها بیشتر دفاع کردند و همین امر باعث شد که نتیجه دلخواهمان را نگیریم.»
وی در ادامه می‌ گوید:« حتی در پایان بازی یکی از خبرنگاران که با من صحبت می‌ کرد گفت شما قبل از بازی گفته بودید که دیگر باخت نمی‌ دهید و من هم به او گفتم بله  اما من خیلی دوست داشتم که این بازی را ببریم.»
هادی در پایان می‌ گوید: « ما در گروهمان در جام باشگاه شانس داریم و قطعا با یک برد و کسب 3 امتیاز می‌توانیم خودمان را جزو صعودکنندگان بدانیم ولی باید تلاش خودمان را بکنیم. در لیگ هم ما تا آخرین روز تلاش می کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-05 14:13:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر