فهرست
واکنش بایرنی‌ها به پیروزی خفیف مقابل بنفیکا: ریسک نکردیم
واکنش بایرنی‌ها به پیروزی خفیف مقابل بنفیکا: ریسک نکردیم

واکنش بایرنی‌ها به پیروزی خفیف مقابل بنفیکا: ریسک نکردیم

آی‌اسپورت- بایرن شب گذشته با تگ گل زود هنگام ویدال توانست در آیانز آرنا بنفیکا را شکست دهد اما نحوه بازی باوریایی‌ها و پیروزی شکننده آنها باعث شد که دیدار سختی را در پرتغال در پیش داشته باشند.


گواردیولا:
از تیم خود بسیار راضی هستم چرا که از کیفیت حریف به خوبی آگاهم. همیشه دراین مرحله لیگ قهرمانان همیشه بازی برگشت بسیار مهم و سرنوشت ساز است برای همین برای پیروزی به لیسبون خواهیم رفت.


مولر:
بنفیکا تیم خوبی است، ما چند موقیعت در نیمه اول ایجاد کردیم اما نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم  گرچه موقیعت‌های چندانی نداشتیم ، توانایی زدن گل دوم را داشتیم، ولی پیروزی یک صفر در خانه خوب بود به خصوص اینکه نباید ریسک زیادی می‌کردیم.


آلابا:
بازی متعادلی ارائه دادیم وحمله و دفاع درستی داشتیم، نمی‌خواستیم گلی دریافت کنیم و البته پیروز بازی هم باشیم که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم، البته بهتر بود گلهای دوم یا سوم را می‌زدیم.


نویر:
بازی بنفیکا شبیه به اینتراخت فرانکفورت بود ، موقعیت گلزنی زیادی نداشتیم و حریف به خوبی با دفاع 4 نفره مقاومت کرد، البته در آخر بازی چند شانس داشتیم که متاسفانه به خوبی از آن استفاده نکردیم. از نتیجه راضی هستم چون گلی دریافت نکردیم که این مهمترین نکته است، در برگشت بازی سختی در لیسبون خواهیم داشت اما می‌خواهیم به نیمه نهایی برسیم.


ریبری:
ما شانس‌های کمی برای به ثمر رساندن گل دوم داشتیم اما اینجا لیگ قهرمانان است. پیروزی 1-0 نتیجه بدی نیست، و ما باید تمام تمرکز خود را برای بازی پیش رو مقابل اشتوتگارت در لیگ بگذاریم. ما یک تیم هستیم و در لیسبون نیز نتیجه خوبی خواهیم گرفت، ما همیشه می توانیم گل بزنیم. در لیسبون شاید بنفیکا بخواهد خیلی زود به دروازه ما حمله کند و این به سود ما است، ما باید بدون استرس و راحت بازی کنیم چون در آن بازی نباید ترس وجود داشته باشد.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-06 16:49:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر