فهرست
یادداشت/ سوارس خوش شانس ترین انسان بازی با اتلتیکو
یادداشت/ سوارس خوش شانس ترین انسان بازی با اتلتیکو

یادداشت/ سوارس خوش شانس ترین انسان بازی با اتلتیکو

بن هیوارد
سوارس منجی بزرگ بارسا بود. او دو گل زد تا بازی باخته مقابل اتلتیکومادرید را با برد عوض کند. اما زدن دو گل بزرگترین شانس او در دیدار سه شنبه شب نبود، بلکه بزرگ ترین شانسش ماندن در زمین بود.
اتلتیکو با گل فرناندو تورس از تیم میزبان جلو افتاد. تورس با زدن گل اول بازی تعداد گل های زده اش مقابل باشگاه کاتالانی را به 11 در 17 تقابل رساند. اگرچه او دومین کارت زردش را هم گرفت و از زمین بازی اخراج شد. او بیرون رفت، اما امید را برای بازی برگشت در ویسنته کالدرون افزایش داد.
بارسلونا با 2 گل از سوارس برنده شد. اما خود سوارس باید دو بار اخراج می شد.
اتلتیکو مادرید فلسفه ای عجیب دارد. روحیه تهاجمی ای که سرمربی آرژانتینی در این تیم ایجاد کرده معمولا باعث می شود که در بازی ها اخراجی داشته باشند و تجربه 9 نفره بازی کردن را هم خیلی زیاد دارند. این بار اما آن ها می توانند خودشان را بدشانس بنامند. چون اگر تورس اخراج شد، سوارس هم باید اخراج می شد.
تورس به خاطر خطا روی نیمار کارت زرد گرفت و 7 دقیقه بعد با خطا روی بوسکتس اخراج شد. اخراجی که می شد آن را بحث برانگیز نامید. اما سوارس هم خطا کرد و داور هم به او نزدیک بود. سیمئونه در کنار زمین عصبانی شد. دوباره شاهد 10 نفره شدن تیمش مقابل بارسلونا بود. یک بار دیگر راه راه پوشان مادرید کنترلشان را از دست دادند و نتوانستند خواسته های مربی شان را اجرا کنند.
البته نباید فشار بارسلونا در نیمه دوم را نادیده گرفت. سوارس توانست در دقیقه 62 بازی را به تساوی بکشاند. 12 دقیقه بعد هم گل برتری زده شد و بازگشت بارسلونا رخ داد. بازی 2 بر یک شد.
سوارس در نیمه اول ضربه خیلی بدی به خوانفران زد و می توانست اخراج شود. بعد از آن هم ضربه ای به گردن فلیپه لوئیس زد. بله، سوارس، همان کسی که بعدا برتری بارسلونا را رقم زد. هر دو خطای او حتی می توانست کارت قرمز مستقیم داشته باشد. اما او فقط برای خطای دوم یک کارت زرد گرفت. بعد هم که برد بارسلونا را پایه ریزی کرد.
تورس برای دریافت کارت زردش با داور بحث کرد و از حقش دفاع کرد. سوارس اما می دانست که به او لطف شده و خیلی زود بعد از دریافت کارت از صحنه دور شد. او اخراج نشد و بعد از 10 نفره شدن اتلتیکو زور این تیم اصلا به بارسلونا نرسید. سیمئونه اما خیلی آرام درباره این اتفاقات اظهار نظر کرد. او گفت که دو صحنه مشکوک بود و آن را تشبیه کرد به آردا تورین و بازی مقابل رئال مادرید در دوره گذشته رقابت های لیگ قهرمانان اروپا.
انریکه اما سیاست خوبی پیش گرفت. او گفت همیشه همه فکر می کنند کارت زرد حریف باید قرمز می بوده است. او گفت که هر کس از جنبه خودش به ماجرا نگاه می کند.
اما این اظهار نظر فقط صورت مساله را پاک می کند. سوارس باید اخراج می شد. اگر تورس می ماند نه تنها اتلتیکو 10 نفره نبود، بلکه شاید می توانست باز هم به بارسلونا گل بزند. کاری که ثابت کرده آن را خوب بلد است. او رفت، سوارس ماند و تفاوت ها را رقم زد و بارسلونا را به برتری رساند.
 
 


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404

 
     
آی اسپورت
2016-04-06 17:05:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر