فهرست
درخواست برانکو؛ با این ۱۱نفر تمدید کنید
درخواست برانکو؛ با این ۱۱نفر تمدید کنید

درخواست برانکو؛ با این ۱۱نفر تمدید کنید

آی اسپورت - سرمربی پرسپولیس در آخرین نشستی که با مسئولان این باشگاه داشته از آنها خواسته است تمامی بازیکنانی را که فقط تا پایان این فصل با سرخپوشان قرارداد دارند را در تیم حفظ کنند. در حال حاضر 11 بازیکن پرسپولیس قراردادشان با این تیم تا پایان این فصل است که برانکو همه آنها را برای فصل بعد می‌خواهد.

بوژیدار رادوشویچ، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، احسان علوان‌زاده، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا نفراتی هستند که در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهند شد. با توجه به این که پرسپولیس از حضور در پنجره بعدی نقل و انتقالات هم محروم است و نمی‌تواند بازیکن جدیدی به فهرست خود اضافه کند، پیش‎بینی می‌شود گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به زودی برای تمدید قرارداد این 11 بازیکن اقدام کند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-01-22 19:23:00
نظر دهید

۲ نظر
Perspolis
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۵۳
چه عالي ميشد اگر تيم محروم از انتقالات نبود و از اين جمع ١١ نفره قرارداد رادوشويچ ماهيني ربيع خواه علوان زاده مسلمان و كاميابي نيا تمديد نمي شد و به جاشون جوونهايي مثل جلالي راد مرتضي اقاخان رضا علياري احمد عبدالله زاده مهدي ترابي و دفاع راست پارس جنوبي جذب ميشدن.
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
بچه های پرسپولیس اشتباه نکنن و زود اشباع نشن..این تیم پرسپولیس بهترین منظم ترین و با حساب و کتاب ترین تیم تاریخ پرسپولیس با بهترین سرمربی ممکنه .. این مجموعه قراره قهرمانی های زیادی رو رقم بزنه و احتمالا با برانکو به قهرمانی آسیا برسه.. بمونن و جزو این دوره پر افتخار تاریخ پرسپولیس قرار بگیرن...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر