فهرست
تیر خلاص وینگادا به حقیقی: اخراج!
تیر خلاص وینگادا به حقیقی: اخراج!

تیر خلاص وینگادا به حقیقی: اخراج!

آی اسپورت - اخراج از ماریتیمو، می‌تواند آخرین پرده از فصل تلخ حقیقی در روسیه و پرتغال باشد. حقیقی که چند هفته قبل به دروازه‌بان اصلی ماریتیمو تبدیل شده بود، بخاطر مصدومیت جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست داد و امروز رسما از باشگاه اخراج شد.

در تمرین امروز ماریتیمو، حقیقی با یکی مربیان باشگاه درگیر شده و وینگادا بعد اطلاع از ماجرا بلافاصله دستور اخراج او را داد. حقیقی تا زمان تشکیل جلسه کمیته انضباطی باشگاه، اجازه حضور در تمرینات را نخواهد داشت.

حقیقی قبل از حضور در ماریتیمو، جایی در ترکیب روبین کازان هم نداشت و این فصل مجموعا سه بازی در لیگ پرتغال و یک بازی در جام حذفی روسیه انجام داده است. حتی در صورت بازگشت او به تمرینات ماریتیمو، بعید است حقیقی در 6 هفته باقی مانده از لیگ پرتغال به ترکیب تیم وینگادا برگردد.

تیم ملی در پایان فصل، دو بازی دوستانه با مقدونیه و کرواسی خواهد داشت و کی‌روش می‌خواهد در این دو بازی، دروازه‌بان اصلی تیم ملی برای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه را مشخص کند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-06 18:10:41
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۰۳
این حقیقی هم جز نوادر فوتباله, تو پرسپولیس که تونل وحشت درست کرده بود خارج هم رفت بازی نمیکرد, تو تیم ملی هم بدون موقعیت گل از حریفا گل میخوره ولی باز فیکس کیروشه! البته تو همه این سال ها بازی خاص و عکس العملی که تو یاد بمونه نداشته, خدا بده شانس واقعا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر