فهرست
حسن اف: وضعیت خوب تراکتورسازی به خاطر هوادارانش بود
حسن اف: وضعیت خوب تراکتورسازی به خاطر هوادارانش بود

حسن اف: وضعیت خوب تراکتورسازی به خاطر هوادارانش بود

آی اسپورت-پاختاکور اگرچه در بازی رفت موفق شد با یک گل تراکتورسازی را شکست دهد، اما در بازی برگشت دو بار دروازه اش باز شد و شکست خورد تا عملا شانس ضعیفی برای صعود داشته‌باشند. حسن اف ، سرمربی پاختاکور، بعد از باخت امروز تیمش گفت:

** بازی بسیار خوبی بود حریفمان خوش شانس بود. سعی می‌کنیم در بازی بعدی عملکرد بهتری ارائه دهیم. سزار بازیکن بسیار خوبی بود.** فوتبال همین است به نظر من تراکتورسازی امرو خیلی خوب بازی کرد. گل اول برایم از لحاظ داوری خیلی عجیب بود. با این نتیجه اکنون تراکتورسازی 9 امتیازی شد و ما فقط 4 امتیاز داریم. باید منتظر مشخص شدن نتیجه بازی الجزیره و الهلال عربستان بمانیم. سپس برای اینکه بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم باید در دو بازی آینده و پایانی که تکلیف گروه را مشخص می‌کند قوی عمل کنیم.** تراکتورسازی با این پیروزی شانس زیادی برای رفتن به مرحله بعد دارد. با 18 بازیکن به تبریز آمدیم و اکثر نفرات ما جوان بودند امروز فقط یک بازیکن را عوض کردیم تراکتورسازی بازیکنان بسیار خوبی دارد. بازیکن تعویضی این تیم جریان بازی را تغییر داد. می‌دانستیم بازی بسیار سختی در تبریز داریم اما بردی که در تاشکند به دست آوردیم برایمان خیلی خوب بود.

** تراکتورسازی تیم بزرگی است جو ورزشگاه در بازی امروز بسیار عالی بود. هواداران برای حمایت تیمشان آمدند. تراکتورسازی در نیمه دوم وضعیت خوبی داشت و این به خاطر حضور پر تعداد هواداران بود. ایرانی‌ها خیلی مهربان و مهمان نواز هستند. از تراکتورسازی به خاطر میزبانی خوب و حمایتی که از ما کردند تشکر می‌کنم.

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-04-06 21:08:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر