فهرست
قلعه‌نویی: ورزشگاه کمی حال و هوای پرشورها را داشت
قلعه‌نویی: ورزشگاه کمی حال و هوای پرشورها را داشت

قلعه‌نویی: ورزشگاه کمی حال و هوای پرشورها را داشت

آی اسپورت- صحبت‌های امیر قلعه‌نویی بعد از برد امروز تراکتورسازی برابر پاختاکور ازبکستان را می‌خوانید:

** خدا را شکر می‌کنم از هواداران خوبمان تشکر می‌کنیم. یاد قدیم‌ها افتادیم ورزشگاه کمی حال و هوای پرشورها را داشت. وضعیت خوب فوتبالی را با تشویق ‌هواداران به دست آوردیم.** با آمدن سروش در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم. در دفاع عالی بودیم و حریف کوچکترین موقعیتی نداشت. خدا را شکر تا به امروز 9 امتیاز گرفتیم و 90 درصد راه صعود را طی کردیم امیدوارم در دو بازی بعدی هم موفق باشیم تا برای اولین بار به مرحله بعد صعود کنیم. بازیکنان خوب بازی کردند و بهترین عملکرد را داشتند.
** تا فردا می‌توانیم خوشحالی کنیم بعداز آن باید به فکر بازی مقابل ذوب‌آهن باشیم. ای کاش سازمان لیگ در برنامه جایی برای نفس کشیدن می‌گذاشت. اکنون تیم‌های آسیایی خسته هستند و ما اصلاً فرصتی برای فکر کردن نداریم امروز در رختکن ریکاوری کردیم.

** امیدوارم ایرانی‌های حاضر در امارات در بازی که در امارات برگزار می‌شود از ما حمایت کنند و می‌دانید که هواداران آذری هم در امارات و هم در عمان به حمایت تیم‌مان می‌آیند باید خودمان را با این وضعیت وفق دهیم به هر حال این هم شرایط خاصی است که به وجود آمده ما هواداران پرشوری داریم امیدواریم آنها از ما حمایت کنند تا دغدغه مالی تیم هم کمتر شود. می‌دانید هزینه‌های دو بازی خارج از خانه بیش از 500 میلیون تومان هزینه بیشتر به تیم تحمیل کرده است.** وقتی به من پیشنهاد حضور در تراکتورسازی شد قصد نداشتم آن را بپذیریم اما همسرم گفت شاید این مسئله آزمون الهی باشد در دو سه هفته اول که وضعیت خیلی سخت بود می‌گفتم این چه آزمون الهی است؟! اکنون آنهایی که به ما توهین می‌کردند می‌دانند این مسئله ناحق بوده است از افراد توهین‌کننده ناراحت نیستم اما این کار مسببانی داشت همانطور که بارها گفتم بدون اذن خدا برگی از درختی نمی‌افتد و عزت و ذلت دست خداست امیدوارم در آخر فصل موفق باشیم.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-06 21:29:53
نظر دهید

۲ نظر
قره داغ
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
یاشاسین قلعه نویی
علی تبریزی
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۵۳
دم قلعه‌نویی گرم. خوب حاشیه های تیم رو جمع کرد. تیراختور حالا هم خوب بازی میکنه هم خوب نتیجه میگیره. منکه تصمیم گرفتم همه بازیهاشو برم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر