فهرست
هکینگ: دیدید که در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست
هکینگ: دیدید که در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست

هکینگ: دیدید که در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست

آی اسپورت - دیتر هکینگ پس از برد 2 بر صفر خانگی شب گذشته مردانش مقابل رئال‌مادرید، پرافتخارترین تیم اروپا در دور رفت  از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: باید یک تمجید ویژه از بازیکنانم و هواداران داشته باشم. این همان چیزی بود که از آنها می‌خواستم. می‌خواستیم روی اعصاب رئال‌مادرید برویم، برای همین سخت جنگیدیم، سخت تلاش کردیم و با حمایت هواداران‌مان و البته خوش‌شانسی به بردی که سزاوارش بودیم، دست یافتیم. حالا در وضعیت بهتری نسبت به رئال‌مادرید هستیم، اما می‌دانیم که در بازی برگشت در سانتیاگوبرنابئو چه اتفاقی خواهد افتاد.
وی افزود: روز قبل از بازی به صورت‌های شما (خبرنگاران) که نگاه می‌کردم، هیچ‌یک از شما به چیزی که گفتم، باور نداشتید، اما دیدید که در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست. ما حالا شانس حذف کهکشانی‌ها از لیگ قهرمانان را داریم و در بازی برگشت از هر فرصتی که آنها در اختیار ما قرار خواهند داد، استفاده خواهیم کرد.
سرمربی ولفسبورگ گفت: برونو هنریک (مهاجم 25 ساله ولفسبورگ) در این دیدار یکی از بازیکنان کلیدی ما بود. ما می‌خواستیم رئال را با این ترکیب و برنامه کاری‌مان غافلگیر کنیم، چون هنریک هم در خط حمله و هم در کارهای دفاعی فوق‌العاده کار کرد. او در تقابل با مارسلو خیلی خوبی بازی کرد.
هکینگ در پایان تأکید کرد: حالا نیاز به یک بازی شجاعانه در مادرید داریم تا به جایگاهی برسیم که کسی انتظارش را ندارد. من به دنبال رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی هستم.
 
 کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-07 09:32:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر