فهرست
دروازه‌بان تاسیسات دریایی؛ نامزد بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان
دروازه‌بان تاسیسات دریایی؛ نامزد بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان

دروازه‌بان تاسیسات دریایی؛ نامزد بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان

آی اسپورت - پایگاه اینترنتی فوتسال پلانت که خیلی وقت پیش از این نامزدهای دریافت بهترین بازیکن و دروازه بان در بخش مردان را معرفی کرده بود، با تاخیر زیاد و البته ضمن عذرخواهی از تاخیر ایجاد شده فهرست نامزدهای بهترین دروازه بانان بخش مردان را هم اعلام کرد. در این فهرست نام مهدی مصطفایی، دروازه بان تیم تاسیسات دریایی به عنوان تنها ایرانی به چشم می خورد. 
«خس اره رو پارین» از تیم مووی استار اسپانیا، «لئوناردو دی ملو هیگیتا»، بازیکن برزیلی الاصل تیم غیرت آلماتی قزاقستان، «خوآن بوسکو»، از تیم آسپیل ویدال اسپانیا، «جان کارلو راموس»، از تیم کارلوس باربوسا برزیل، «میودراگ آکسنتیه ویچ»،  دروازه بان صربستانی تیم تیومن روسیه، «گوستاوو لوبو ژورونا»، بازیکن برزیلی الاصل تیمدینامو مسکو روسیه ، «فرانسیسکو پاکو»، از تیم بارسلونا لاسا اسپانیا، «نیکولاس سارمینتو»، دروازه بان آرژانتینی تیم های ریورپلاته آرژانتین و پالما اسپانیا و  «استفانو مامارلا» از تیم آکوآ اند ساپونه ایتالیا دیگر نامزدهای دریافت عنوان بهترین دروازه فوتسالجهان هستند.
در فهرستی که خیلی وقت پیش از این و برای معرفی نامزدهای بهترین بازیکن و دروازه بان زن جهان از سوی پایگاه اینترنتی فوتسال پلانت منتشر شد، از فرشته کریمی و فرزانه توسلی از تیم دانشگاه آزاد به عنوان نامزد بهترین بازیکن و دروازه بان نیز نام برده شده بود. 
 
منبع: مهر
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-07 10:43:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر