فهرست
گزارش ویژه: دلیل اصلی درگیری حقیقی در تمرین چه بود؟
گزارش ویژه: دلیل اصلی درگیری حقیقی در تمرین چه بود؟

گزارش ویژه: دلیل اصلی درگیری حقیقی در تمرین چه بود؟

آی اسپورت-  دیروز بود که خبر درگیری علیرضا حقیقی با مربی تیم ماریتیمو در رسانه های پرتغالی منتشر شد. حقیقی دو روز قبل و پس از این که در تمرینات تیمش بعد از مدت ها مصدومیت حاضر شد با مربی  دروازبان های تیمش درگیری پیدا می کند و سپس محل تمرین را بدون اجازه ترک می کند. 
حال روزنامه اجوگو که در کشور پرتغال جزو مطرح ترین روزنامه ها به شمار می رود در این باره نوشته است:
علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ماریتیمو دو روز قبل با خوزه مانوئل مربی دروازه بان های تیمش در تمرین درگیری شدید پیدا می کند. پس از این درگیری حقیقی محل تمرین را بدون اجازه ترک می کند. شواهد و قرائن از این قرار است که درگیری این دو نفر با اینکه لفظی بوده اما  اصلا دوستانه نبوده است.
با وجود اینکه حقیقی دیروز اجازه تمرین پیدا نکرد اما شنیده می شود او تمرینات ریکاوری خود را پیگیری می کند. گفته می شود موضوع ناراحتی به این دلیل بوده است که قرار بوده حقیقی در حالی که هنوز مصدومیتش به طور کامل برطرف نشده مقابل حریف این هفته ماریتیمو بازی کند. گویا حقیقی هنوز خودش را در شرایط آرمانی برای بازی کردن ندیده است و به کادر فنی گفته نمی تواند فعلا بازی کند. نلو وینگادا سرمربی ماریتیمو درباره این درگیری گفت، این موضوع درون خانوادگی است و نمی خواهم درباره اش با رسانه ها صحبت کنم.
     
آی اسپورت
2016-04-07 13:13:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر