فهرست
وریا غفوری :در حال حاضر بهترین دفاع راست ایران هستم
وریا غفوری :در حال حاضر بهترین دفاع راست ایران هستم

وریا غفوری :در حال حاضر بهترین دفاع راست ایران هستم

امیر سلیمان زاده 

آی اسپورت - وریا غفوری دفاع راست تیم نفت تهران که این فصل از مهره های کلیدی این تیم محسوب می شود در گفتگو با آی اسپورت از بازی های آینده این تیم و دلگیری خود از عدم دعوت به تیم ملی می گوید.

برد برابر استقلال آن هم در دقایق پایانی چطور بود؟
بازی خوبی بود هردو تیم بازی پایاپایی را داشتند ولی ما از موقعیت بوجود آمده بهتر استفاده کردیم و توانستیم بازی را ببریم تا همپنان شانس قهرمانی و کسب سهمیه آسیا را داشته باشیم.
از بازی فردای نفت بگو؟
ما دو بازی سخت پیش رو داریم ابتدا بازی با گسترش فولاد در تهران و بعد از آن بازی با سپاهان در اصفهان که بازی سخت تری تسبت به بازی اول ما است ما اگر می خواهیم قهرمان یا نیاب قهرمان بشویم محکوم به برد در هر دو بازی هستیم و باید تمام توان خود را برای پیروزی در این دو بازی بکار ببندیم .
نفت چقدر شانس قهرمانی دارد؟
مطمئنا با توجه به این که فولاد 3 امتیاز از ما بیشتر دارد از شانس بالاتری برای قهرمانی برخوردار است و پس از آن ها تیم ما و پرسپولیس مدعی قهرمانی محسوب می شوند. ما منتظر لغزش فولاد خصوصا برابر استقلال هستیم تا بتوانیم با پیروزی در بازی های خود به قهرمانی برسیم.
نفت توان حضور در آسیا را دارد؟
بطور کلی نفت مجموعه ای بسیار منظم و با برنامه هست که بار ی هر رقابتی برنامه مناسبی دارد اگر تیم ما به لیگ قهرمانان آسیا صعود کند مدیران ما برای این رقابت ها برنامه و هزینه های خاصی در نظر خواهند داشت تا تیم بتواند در آسیا حضور قدرتمندانه داشته باشد در حال حاضر تیم ما 3 فصل است که در جمع مدعیان قرار دارد و دو فصل قبل فاصله بسیار اندکی با لیگ قهرمانان آسیا داشتیم تیم ما توان این را دارد تا به مانند سپاهان به قدرت جدید فوتبال ایران تبدیل شود.
چه برنامه ای برای سال بعد داری و به حضور در تیم ملی فکر می کنی؟
من فکر می کنم در حال حاضر بهترین دفاع راست ایران هستم و تیم ملی مطمئنا حق من بود اما آقای کیروش کم لطفی کرده و من را دعوت نکردند اما باز هم می گویم که حضور در تیم ملی حق من است. نمی دانم چرا در یک سال اخیر علی رغم بازی های خوبی که داشتم مربیان تیم ملی به من توجهی نکردند و مانع از رسیدن من به تیم ملی شدند. در پایان این فصل قرارداد من با نفت به پایان می رسد که امیدوارم با قهرمانی همراه باشد برای فصل بعد هم نفت گزینه اول من است که باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ می دهد.

     
آی اسپورت
2014-04-05 15:31:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر