فهرست
واکنش تراکتوری‌ها پس از شکست پاختاکور:برد حق‌مان بود
واکنش تراکتوری‌ها پس از شکست پاختاکور:برد حق‌مان بود

واکنش تراکتوری‌ها پس از شکست پاختاکور:برد حق‌مان بود

آی‌اسپورت-  تراکتور شب گذشته موفق شد با نتیجه دو بر صفر پاختاکور را شکست دهد تا علاوه بر انتقام شکست بازی رفت در یک قدمی صعود به مرحله حذفی قرار گیرد.


ایرانپوریان:
 دست تک تک این هواداران را می‌بوسم و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد نیز پیروز شده و آنان را شاد کنیم. ضریب اشتباهاتمان در نیمه نخست زیاد بود ولی در نیمه دوم فوتبال روان و بسیار خوبی انجام داده و به خواسته‌مان رسیدیم.


حاتمی:
انصافا امروز از هر دو تیم به خصوص تیم خودمان بازی خوبی را شاهد بودیم و خوشحالم که توانستیم سه امتیاز شیرین از آن بدست بیاوریم.با سه امتیازی که امروز گرفتیم ۹ امتیازی شده و همچنان صدرنشین گروه‌مان باقی ماندیم. امیدوارم با بازی‌های خوب و نتایجی که می‌گیریم هم در لیگ برتر و هم در آسیا بتوانیم به موفقیت‌های خوبی برسیم.


عشوری:
نیمه اول خوب نبودیم اما نیمه دوم خیلی بهتر عمل کردیم و این برد به هواداران تقدیم می‌کنیم.حریف تیم ضعیفی نبود اما ما خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم بتوانیم برای اولین بار همراه با تراکتور به مرحله بعد صعود کنیم.


سزار:
خیلی خوشحالم بابت این بازی‌ای که ارائه دادیم. ما خیلی خوب بودیم. همه بازیکنان زحمت کشیدند و ما اهمیت این دیدار را می‌دانستیم. تیم ما واقعا خوب بود. در هفته گذشته خیلی سخت کردیم و قلعه‌نویی خیلی زحمت کشید. همه چیز را او به ما گفته بود. تیمی که تلاش می‌کند، پیروز می‌شود و ما هم امروز به همین دلیل پیروز شدیم.


آقایی:
امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و حق‌مان پیروزی بود. خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم.  پیش از بازی هم برای خوشحالی بعد گل برنامه‌ریزی کردم و خوشحالم توانستم در این دیدار گل بزنم.
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNELکدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-07 14:24:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر