فهرست
فرناندو تورس: نظر مربی را تغییر خواهم داد
فرناندو تورس: نظر مربی را تغییر خواهم داد

فرناندو تورس: نظر مربی را تغییر خواهم داد

آی اسپورت - فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی چلسی اعتقاد دارد توانسته خوسه مورینیو سرمربی تیمش را قانع کند که او "بهترین مهاجم" چلسی است.

خوسه مورینیو اخیرا از قوای تهاجمی تیمش انتقاد کرده است و اعتقاد دارد باید برای پایان دادن به این وضعیت در پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی برنامه ریزی کند.

گفته می شود، دیگو کاستا اصلی ترین گزینه ی مورینیوی پرتغالی است اما تورس اعتقاد دارد می تواند کاری کند که مربی برنامه های نقل و انتقالات تابستانی را فراموش کند.

او به مجله ی ایندیپندنت گفته است:«مورینیو باید از بین مهاجمان یکی را انتخاب کند و با همین بازیکنان وضعیت را مدیریت کند. او هر وقت احساس کند من بهترین گزینه هستم مرا به میدان می فرستد.»

«هدف من این است که کاری کنم او احساس کند من بهترین گزینه برای تیمش هستم. شما باید به جای مقصر دانستن دیگران تلاشتان را بیشتر کنید. فکر می کنم می توانم بهتر کار کنم. می توانم کاری کنم که مورینیو مرا بهترین گزینه ی خود بداند. این کاری است که من در هر جلسه ی تمرینی انجام می دهم.»

«چیزهایی هستند که نمی شود وقتت را روی آن ها تلف کنی. من نمی توانم شیوه ی فکر کردن مربی تیم را تغییر بدهم. اما می توانم خودم را جوری تغییر دهم که بفهمم مربی دقیقا به دنبال چه چیزی است. باید تلاشم را بیشتر کنم.»

«شما باید هر روز خودتان را اثبات کنید. باید برای امروز زندگی کنید. اگر مربی فکر می کند بازیکن دیگری برای تیم بهتر است اوباید در زمین بازی کند. شما باید پیشرفت کنید و سعی کنید نظر مربی را تغییر دهید. شاید روزی خوسه گفت: تورس مهاجم من است.»

تورس که در ژانویه ی سال 2011 از لیورپول به چلسی آمد گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر با رقم 50 میلیون پوند است و عملکرد او در چلسی سبب شده منتقدان زیادی اورا زیر نظر بگیرند.

     
آی اسپورت
2014-04-05 15:22:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر