فهرست
بررسی ادعای اسپانسر لیگ برتری: ما پرسپولیس را مدعی کردیم!
بررسی ادعای اسپانسر لیگ برتری: ما پرسپولیس را مدعی کردیم!

بررسی ادعای اسپانسر لیگ برتری: ما پرسپولیس را مدعی کردیم!

آی اسپورت- محمدرضا احمدی خطاب به بنگسون: «آیا می دانستید که از زمانی پرسپولیس با سامانه 3090 قرارداد بسته تیم شما هنوز شکستی نداشته است؟». این عجیب ترین سوالی بود که در برنامه دو شب قبل جام باشگاه های اروپا مطرح شد. سوالی که مجری برنامه از مهمانش پرسیده و رضا جاودانی هم حمایت کرده. این ادعا نخست توسط مرتضی حسینی در میان تبلیغاتش از این سامانه مطرح شده بود. ادعایی که به صورت شوخی شنیده می شد و مانند سایر تبلیغات حسینی خیلی جدی گرفته نمی شد. ولی حالا مجریان برنامه پا را فراتر گذاشته اند و تبلیغ جانانه تری از اسپانسرشان دارند. 
جالب است که این سامانه در کنار پرسپولیس از چند تیم دیگر لیگ برتری هم حمایت می کند. استقلال، تراکتورسازی، سیاه جامگان، پدیده، استقلال اهواز و ملوان دیگر تیم هایی هستند که تبلیغ 3090 را روی پیراهن تیم شان می بینند. تیم هایی که اوضاع خیلی خوبی ندارند و چندتا از این تیم ها برای فرار از سقوط دست و پا می زنند. اگر این سامانه تا این حد در پرسپولیس تاثیرگذار بوده چرا راهی برای خروج از بحرانِ استقلال اهواز و ملوان و سیاه جامگان پیدا نکرده؟ نزدیک به چهار ماه از قرارداد سیاه جامگان با این سامانه می گذرد و همچنان تیمِ کاظمی اندرخم یک کوچه است. 
اصلا چرا باید یک اسپانسر همچنین ادعایی را مطرح کند؟ اسپانسری که مختص به یک تیم خاص نیست و در چند تیم فعالیت دارد. آن هم نه برنامهِ فنی؛ بلکه فقط از نظر مالی ساپورت می کند. 


کدخبر: 9414
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-07 15:19:35
نظر دهید

۱ نظر
سامی
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۱۸
اقا اصلا یه نهاد بیطرف بیاد بگه این سامانه چقد پول از مردم چاپیده و همینطور سامانه تیم ملی که وعده های واهی هزاران خودرو هفتگی داد چقد شیادی کردن و جیباشون رو پر کردن ...چقدرشو برای تیمها کنار گذاشتن؟؟!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر