فهرست
خوش‌بینی علی دایی: هواداران پرسپولیس می‌دانند که حق با من است
خوش‌بینی علی دایی: هواداران پرسپولیس می‌دانند که حق با من است

خوش‌بینی علی دایی: هواداران پرسپولیس می‌دانند که حق با من است

آی اسپورت- شکایت علی دایی به کمیته انضباطی برای دریافت مطالباتش از پرسپولیس باعث شد تا واکنش‌های منفی زیادی به سمت او ارسال شود. این واکنش‌ها روزهای قبل حتی منجر به درگیری لفظی دایی و سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس هم منجر شد. حالا علی دایی در جدیدترین صحبت‌هایش می‌گوید حتی هواداران پرسپولیس هم حق را به او می‌دهند! صحبت‌هایی علی دایی در این باره را می‌خوانید: «الان ماه‌هاست که سرپرست گذاشته‌‌ایم تا ببینید که چه کسانی‌ آمده و چه کسانی رفته‌اند و مشکلاتی که از این نابسامانی‌ها ایجاد شده است. متأسفانه چکی که برای مالیات ما دادند برگشت خورده و بر اساس همین قرارداد نیز اداره مالیات از ما مالیات می‌گیرد. تکلیف هم مشخص نیست. دوستان ما از سازمان لیگ و اداره مالیات نیز درخواست‌هایشان بی‌پاسخ می‌ماند و به آنها بی‌احترامی می‌شود. وقتی نه ارزشی برای خودشان قائل هستند و نه برای این باشگاه بزرگ معلوم است این اتفاقات می‌افتد. با این کارهای مقابل پرسپولیس قرار نمی‌گیرم .هر جا که بوده‌ام از خودم دفاع کرده‌ام. ما مردم حق‌پرستی داریم که دنبال حق هستند و کم مردمی دارند که دنبال باطل باشند. هواداران پرسپولیس می‌دانند که حق با من است و من هم دنبال حقم هستم و یک ریال هم بیشتر نمی‌خواهم.»


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۷  
آی اسپورت
2016-04-07 17:15:21
نظر دهید

۷ نظر
اسمان
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
اقای دایی تمام کن برانکوتمدید کرد هواداران بخدا تورو نمیخوان.
666
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
ببنذ دایی
amin
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
مرد حسابی مربی بودی تو تیممون دستت درد نکنه پولتم بگیر نوش جونت ... ولی اخه بازیکن خارجی از سه چهار سال پیش طلب داره شکایت نمیکنه شما با این همه ادعا بعد یک سال شکایت میکنی ... شکایتم می کنی بکن ولی دیگه ادعای تعصب نکن که خنده داره ... هر چی پرسپولیس تو این سالها کشیده از پیشکسوتای محترم بوده که همه ادعای مالکیت دارن رو تیم ... همین برانکو اول فصل با فشار هوادارا موندگار شد وگرنه اعضای هیئت مدیره دنبال درخشان و پیوس بودن !!!
Alireza
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۴۵
آقای دایی به عنوان ی پرسپوایسی قبولت نداریم
تو رو خدا دست از سر پرسپولیس بردارید
-
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۰۹
زر نزن لطفا
-
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
پول پول پول پول
آقای دایی به جای نگرانی برای جیب پراز پولت سه ماه صبر کن تا لیگ تمام بشه بعد دنبال مصاحبه باش تا این تیم بدبخت که بعد از مدتها و علیرغم تمام مشکلات تو کورس قهرمانی قرار داره وارد حاشیه نشه
حسین اهوازی
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
هر چی پرسپولیس تو این فصل داره ثمره کارهای دایی هست. چقدر قدرنشناسید لنگی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر