فهرست

آمار عجیب صادقیان در لیگ امسال: فقط سه بازی کامل

آی اسپورت -  پیام صادقیان فصل عجیبی را پشت سر می‌گذارد. ستاره پیشین ذوب‌آهن که در پرسپولیس اسم و رسمی برای خودش دست و پا کرد و به محبوبیت رسید، بعد از دو فصل حضور در جمع سرخپوشان ابتدای لیگ امسال به نفت تهران پیوست. در حقیقت پرسپولیسی‌ها او را نخواستند و پیام شاگرد منصوریان شد تا نشان بدهد قضاوت برانکو در مورد او اشتباه بوده است. منصوریان و صادقیان هر دو از احیای پیام حرف می‌زدند؛ اتفاقی که در نهایت رخ نداد تا این بازیکن در تعطیلات بین دو نیم‌فصل راهی صبای قم شود. او امیدوار بود علی دایی که با جذب این بازیکن برای پرسپولیس در ابتدای لیگ سیزدهم کمک بزرگی به وی کرده بود، این بار هم او را به مرز آمادگی برساند، اما فعلا صبا هم تجربه موفقی برای پیام نبوده است. صادقیان البته بد بازی نمی‌کند، اما تیم‌های او در این فصل چنان که باید نتیجه نگرفته‌اند. از همه جالب‌تر اینکه نفت با پیام حال و روز خوشی نداشت، اما بدون او روزهای بهتری را تجربه می‌کند؛ درست برعکس اتفاقی که برای صبای قم رخ داد!
 
آمار عجیب
صادقیان در پایان هفته هفدهم از نفت تهران جدا شد. در آن زمان تیم منصوریان با 25امتیاز در رده هشتم جدول قرار داشت. این تیم به طور میانگین از هر بازی «1.47» امتیاز به دست آورده بود که دور از انتظار به نظر می‌رسید. از زمان جدا شدن پیام، وضعیت کمی برای نفت بهتر شده است. این تیم تهرانی که البته اخیرا مشکلات اقتصادی و مدیریتی‌اش شدت گرفته،  از 7بازی آخرش 13امتیاز گرفته و سروسامانی به وضعیت خودش در جدول رده‌بندی داده است. میانگین امتیازگیری نفت بدون پیام، فعلا «1.85» بوده که رشد قابل توجهی را نشان می‌دهد. درست عکس این اتفاق اما برای صبای قم رخ داد. صبا در پایان هفته هفدهم با 28امتیاز روی پله ششم جدول رده‌بندی ایستاده بود. به عبارت دیگر شاگردان دایی بدون صادقیان از هر بازی به طور متوسط «1.64» امتیاز گرفته بودند. این تیم اما در هفت مسابقه اخیرش فقط 4امتیاز به دست آورده که میانگین اسفبار «0.57» صدم به ازای هر مسابقه را نشان می‌دهد. تیم علی دایی هنوز با پیام صادقیان موفق به کسب پیروزی در هیچ مسابقه‌ای نشده است!
 
فقط سه بازی کامل
از قرار معلوم مربیان صادقیان هم در این فصل چندان از او راضی نبودند. امسال چه منصوریان و چه علی دایی آنقدرها روی پیام حساب نکرده‌اند؛ چه اینکه او در لیگ سیزدهم فقط سه بازی 90دقیقه‌ای را تجربه کرده است. صادقیان دو بار با لباس نفت در برابر استقلال تهران و استقلال صنعتی خوزستان به طور کامل به بازی گرفته شد و یک بار هم در قالب تیم صبا 90دقیقه برابر راه‌آهن بازی کرد.


منبع: بانک ورزش
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-08 09:12:28
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۱۰
پیام اگر نفت مونده بود ب نفعش بود چون خودش رو خوب نشون میداد و از لحاظ اخلاقی هم پیشرفت کرده توی سایت نود هم نفر اول دوم بود ولی با اینکه آینده متزلزلی داشت ب دلیل مشکلات مالی حاضر نشد ب خودش سختی بده و بخاطر پول این تیم رفت و همچنین با این خداحافظی های اینترنتی ثابت کرد هنوز مشکل روحی و عدم ثبات داره از رفتنش تنها نفت سود برد نه پیام نه صبا.چون ی مقدار با تکرویهاش موقعیتهای زیادی رو از تیم نفت میگرفت از طرف دیگر منصوریان انرژی زیادی رو براش گذاشته بود و جوونهارو مثل رضاوند و بوعذارو حق دوست کمتر بهشون بازی میرسید ک آینده خوبی دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر