فهرست
سیمئونه: مصدومیت کاستا جزئی از طبیعت فوتبال است
سیمئونه: مصدومیت کاستا جزئی از طبیعت فوتبال است

سیمئونه: مصدومیت کاستا جزئی از طبیعت فوتبال است

آی اسپورت – دیگو سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکو مادرید اعتقاد دارد تیمش می تواند راهی برای کنار آمدن با غیبت کاستا پیدا کند.

صدر نشین کنونی لالیگا باید در دیدار شنبه شب برابر ویارئال بدون دیگو کاستا که از مصدومیت همسترینگ رنج  می برد به مصاف ویارئال برود. کاستا در دیدار دور رفت مرحله ی یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان در برابر بارسلونا مصدوم شد.

دیگو سیمئونه که در مهمترین مقطع فصل با مصدومیت مهمترین بازیکن تیمش مواجه شده می گوید:«این کاملا طبیعی است. فوتبال همین است و بازیکنان ماشین نیستند. هیچ عذر و بهانه ای نداریم چرا که باید کارمان را درست انجام دهیم. ما یک تیم هستیم و باید راه حل هایی برای چنین مشکلاتی پیدا کنیم. رئال و بارسا بازیکنان بیشتری روی نیمکت دارند آن ها دو جانشین برای مسی و رونالدو دارند.»

سیمئونه می داند، ویارئال در جایگاه هفتم لالیگا قرار دارد و به دنبال کسب سهمیه ی اروپایی است.  او در مورد بازی با این تیم گفت:«بازی امشب برای ما مهم است چرا که رقیب سختی پیش روی ماست. سبک بازی آن ها به ما شبیه است و ما باید به خوبی از هافبک هایمان حمله را آغاز کنیم.»

احتمالا در بازی امشب دیگو به جای دیگو کاستا به زمین می رود. سیمئونه در مورد دیگوی برزیلی گفت:«من از پیشرفت دیگو خوشحالم. طبیعی است پس از دو سال دور بودن ازما سخت است بتواند جایگاه قبلی اش را پس بگیرد.»

     
آی اسپورت
2014-04-05 15:46:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر