فهرست
مهدی بدرلو : دو ماه است که منتظر بازی با استقلال هستیم / جوانیم و با انرژی و گرسنه
مهدی بدرلو : دو ماه است که منتظر بازی با استقلال هستیم / جوانیم و با انرژی و گرسنه

مهدی بدرلو : دو ماه است که منتظر بازی با استقلال هستیم / جوانیم و با انرژی و گرسنه

آی اسپورت - مهدی بدرلو هافبک وسط فولاد خوزستان پس از پیروزی این تیم برابر بنیاد کار دوباره خود را برای بک بازی سخت دیگر آکاده می کند . با او تماس گرفتیم بپرسیم اوضاع در شهر اهواز و تیم فولاد چگونه است ...
بازی با بنیاد کار چطور بود؟
بنیاد کار آمده بود تا 3 امتیاز این بازی را کسب کند چون این آخرین شانس این تیم بود اما همانطور که مربی این تیم گفته بود از ما ترس داشتند. نیمه اول دو تیم بازی نسبتا برابری را به نمایش گذاشتند اما در نیمه دوم تیم ما توانست بازی را کانلا در دست بگیرد و توانستیم در انتها به پیروزی برسیم.

ادامه راه فولاد در لیگ قهرمانان چطور خواهد بود؟
امسال خدارا شکر شرایط تیمی ما خیلی خوب بوده و امیدواریم در گروهمان بتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم مراحل بعدی این رقابت ها هم به فصل آینده موکول می شود که فولاد باید بتواند با حفظ شرایط مطلوب خود را به عنوان یک مدعی معرفی کند.
فردا بازی خیلی حساسی با استقلال دارید؟
ما از خیلی وقت پیش منتظر این بازی بودیم چون می دانستیم این بازی برای ما به مانند فینال خواهد بود و با پیروزی در این بازی به قهرمانی بسیار نزدیک خواهیم شد ما دو ماه است به این بازی فکر می کنیم و برای این بازی برنامه داریم با پیروزی که استقلال در برابر الجزیره بدست آورد این تیم با روحیه زیادی به مصاف ما می آید اما ما امیدواریم با حمایت هواردارانمان بتوانیم از این بازی پیروز خارج شویم.
بازیکنان برای این بازی مشکل بدنی ندارند؟
خوب باید بگویم که چاره دیگری نداریم برنامه ریزی بازی ها برای تیم های حاضر در رقابت های جام باشگاه های آسیا بسیار فشرده است و طبیعی است که قوای بدنی بازیکنان تحلیل برود با این حال با توجه به این که ما یک روز زودتر از استقلال بازی کردیم و بازی ما در خانه بود و با استقلال هم در اهواز بازی داریم فکر می کنم ما از آمادگی مطلوبتری برخوردار باشیم ؛ در ضمن تیم ما نسبت به استقلال جوانتر هم هست. با انگیزه تر و گرسته تر

     
آی اسپورت
2014-04-05 15:54:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر