فهرست
محرم نوید‌کیا خطاب به استیماچ: جمع کن برو!
محرم نوید‌کیا خطاب به استیماچ: جمع کن برو!

محرم نوید‌کیا خطاب به استیماچ: جمع کن برو!

آی‌اسپورت- نخستین تمرین سپاهان پس از شکست مقابل لوکوموتیو با حاشیه بزرگی همراه شد. این تمرین که از ساعت 16 دیروز در زمین باغ فردوس اصفهان برگزار شد،با اظهارات تند محرم نویدکیا علیه ایگور استیماچ در حضور این مربی با بهت و حیرت حاضران همراه بود. کاپ نوشت: در آغاز این تمرین،استیماچ به دلیل موضوعی در حال لبخند زدن بود که این مساله با واکنش تند نویدکیا همراه شد. کاپیتان سپاهان وقتی متوجه لبخند استیماچ شد برآشفت و به زبان انگلیسی و در حضور بازیکنان تیم تندترین انتقادات را به وی بیان کرد. نویدکیا خطاب به سرمربی تیم گفت:«برایت متاسفم.با این نتایج ضعیفی که تیم کسب کرده است در حال لبخندزدن هستی.هواداران سپاهان به شدت ناراحتند و بابت این نتایج غصه می‌خورند اما تو در حال لبخند زدن هستی!جمع کن این وضعیت را.متاسفم برایت که می‌خندی اما هواداران در حال گریه هستند.جمع کن برو به خانه‌ات!». او این حرف را زد و از محل تمرین دور شد.

پس از این اظهارات تند،استیماچ که بهت‌زده به نظر می‌رسید از نویدکیا خواست به نزدش برود اما کاپیتان زردهای اصفهان این موضوع را نپذیرفت و راهی سالن شد تا وزنه بزند. سپاهان در حالی که در بدترین دوران تاریخ خود به سر می‌برد،حالا با حواشی جدیدتری هم روبرو شده است. محرم از سرمربی جدید هم انتقاد می‌کند و این یک مفهوم مشخص دارد،آیا بازی استقلال آخرین مسابقه ایگور است؟


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر:9412
  ۹  
آی اسپورت
2016-04-08 15:32:43
نظر دهید

۹ نظر
Kourosh
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
من نمیدونم چرا نویدکیا رو اخراج نمیکنن
ع ع ب
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
وقتی سپاهان همه تیم رو بده دست یه بچه کفتر باز اوضاع بهتر از این نمی شه دیگه ... اون از فرکی ، اینم از استیماچ که این کفتربازه داره فراریشون می ده !
-
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
طفلک استنلی ....
این استن لوره فقط با اولیور هاردی خوبه ...
amin
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۵۹
این یارو فک کرده فرانچسکو توتیه ؟ کلا نصف دوره بازیکنیشم که مصدوم بوده ... ریشه تمام مشکلات سپاهان این فصل محرم بوده و بس
-
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
یه عده احمق هم دلشان را به بعضی ستاره های کاغذی خوش میکنند.یارو فوتبالش چه به لحاظ جسمی و چه از لحاظ فنی تمام شده،ول کن نیست.تازه این شروع ماجراست:دو روز دیگه مثل سرخابیها ادعای مالکیت و و حق آب و گل هم میکنه،هوادارآن کذایی به موضوع سپاهان بدون بازیکن کذایی هم فکر کنند.مثل قرمز بدون علی کریمی و آبی بدون مجیدی.زندگی همچنان جاری است.
محرم نمکی
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
کدخدا،... مسخره میکنی؟!
محمد
جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
نوید کیا ...خورد.به قبر...خندید.
-
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۰۸
مثه همون مثال معروف بعضیا نمیتونن ببینن که هواپیماشون داره سقوت میکنه.من با کاری که انجام داده موافقم
بهزاد توکلیان 09133045525
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۳۰
ما محرم را خیلی دوست داریم هر کار هم بگه به صلاح تیم بوده محرم برا بازی کردن اعتراض نداره محرم دلسوز هواداران خیلی دوست دارم یک روز یک پیراهن از محرم داشته باشم چون خیلی دوسش دارم و الگوی من بوده .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر