فهرست
مویس: فلینی جایش را در ترکیب پیدا خواهد کرد
مویس: فلینی جایش را در ترکیب پیدا خواهد کرد

مویس: فلینی جایش را در ترکیب پیدا خواهد کرد

آی اسپورت - فلینی در حالی با قرارداد 27 میلیون پوندی از اورتون به منچستریونایتد آمد که منتقدین دیوید مویس از همان ابتدا آینده ی این هافبک جوان را زیر سوال برده بودند.

این ملی پوش بلژیکی پس از چند نمایش ضعیف ازجمله بازی که به تساوی 1-1 یونایتد برابر بایرن منجر شد مورد انتقاد  هواداران تیمش قرار گرفته است. در بررسی که روزنامه ی اسپانیایی آس اسپانیا انجام داده بود، فلینی در بازی تیمش برابر بایرن نمره ی ضعیف دریافت کرد.

اما مویس اعتقاد دارد فلینی در حال عادت کردن به زندگی در منچستر است. او در این باره گفت:«حقیقتا فکر می کنم عملکرد فلینی نسبت به روزهای ابتدای فصل بهتر شده است. ما به او نیاز داشتیم و من فکر می کردم او بازیکنی است که خیلی خوب فوتبال بازی می کند. او در بازی با استون ویلا خیلی خوب بازی کرد و نزدیک بود که به گل برسد.»

«منتقل شدن به تیمی مثل منچستر یونایتد کار ساده ای نیست. و برای ماروان فکر می کنم این انتقال سختی خود را نشان داد اما باید بگویم او خیلی به تیم ما کمک کرده است. ما ماروان را برای بازی کردن در تک تک مسابقات لیگ برتر به اینجا نیاورده ایم. او در برابر وست هم و استون ویلا از بازیکنان خوب تیم بودو ما مجبوریم که از او استفاده کنیم و من فکر می کنم او پیشرفت کرده است.»

     
آی اسپورت
2014-04-05 16:00:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر