فهرست
حیدری : فردا بیشتر از 50 تماشاچی لازم داریم / باید روی پا بایستیم و بجنگیم
حیدری : فردا بیشتر از 50 تماشاچی لازم داریم / باید روی پا بایستیم و بجنگیم

حیدری : فردا بیشتر از 50 تماشاچی لازم داریم / باید روی پا بایستیم و بجنگیم

آی اسپورت - سپهر حیدری  در خصوص اینکه چقدر برای بازی حساس فردا مقابل داماش آماده هستند گفت : این مسابقه حساس‌ترین بازی فصل ماست و مگر می‌شود که برای آن آماده نباشیم؟ درست است که تا به حال خیلی بدشانسی آورده‌ایم و خیلی عوامل علیه ما بوده و با وجود بازی زیبا نتیجه نمی‌گیریم، اما باز هم باید بلند شویم و ایستاده بجنگیم.
وی ادامه داد: این خیلی خوب است که اختیارمان هنوز دست خودمان است و اگر سرنوشت ما در دست تیم‌های دیگر بود با توجه به اینکه ممکن بود شیطنت‌هایی صورت گیرد، کارمان واقعاً سخت‌تر می‌شد. از طرف دیگر با رقیب مستقیم‌مان بازی داریم و برخلاف اینکه امسال، مقابل رقبای اصلی‌مان بد نتیجه گرفتیم، فکر می‌کنم اگر موفق به شکست داماش شویم، شانس ذوب‌آهن برای ماندن در لیگ به ۶۰ تا ۷۰ درصد خواهد رسید. چون می‌توانیم در جدول بالاتر از داماش و حتی فجر قرار بگیریم و با خیال راحت‌تری به مصاف راه‌آهن برویم، هرچند که مقابل این تیم هم به برد نیاز داریم.
حیدری شرایط داماش را این‌طور ارزیابی می‌کند: داماش به دلیل داشتن بازیکنان بومی زیاد، در بدترین شرایط خود هم همیشه تیم خوبی بوده است و قطعاً تماشاگران پرشور این تیم، آنها را در اصفهان هم تنها نمی‌گذارند. مطمئن باشید که اگر آنها با بحران مالی روبه‌رو نمی‌شدند، الان در نیمه اول جدول بودند کما اینکه قبل از مشکلاتی که برایشان به وجود آمد، در کنار ملوان رده‌های ششم و هفتم را هم تجربه کردند. به نظر من اگر بتوانیم نیمه اول به داماش گل بزنیم، این تیم شکننده خواهد شد ولی اگر نتوانیم، در نیمه دوم باز هم با همان بدشانسی‌ها مواجه می‌شویم.
حیدری گفت: ذوب‌آهن پارسال هم چنین شرایطی را تجربه کرد اما چیزی که مهم است این است که ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم که امتیاز آنها این است که می‌توانند استرس تیم را کنترل کنند و این خیلی مهم است که بازیکنان بتوانند تمرکز خود را در طول بازی حفظ کنند. بازی فردا، بازی باتجربه‌هاست و در این مسابقه دیگر جایی برای اشتباه کردن وجود ندارد.
حیدری گفت: امیدوارم فردا مردم به ورزشگاه بیایند و جوری نباشد که وقتی به زمین می‌آییم ببینیم فقط ۵۰ تماشاگر آمده‌اند. معمولاً در اصفهان، تماشاگران تازه بعد از اینکه بازی شروع می‌شود، آرام آرام به ورزشگاه می‌آیند اما به نظر من، اگر نیم ساعت مانده به شروع بازی و در هنگام تمرین تیم‌ها در ورزشگاه باشند، تأثیر زیادی روی روحیه حریف خواهند داشت.
وی در پایان اظهار داشت: بزرگترین تیم‌های دنیا هم دچار بحران می‌شوند و حتی به دست دو می‌روند و دوباره صعود می‌کنند ولی مهم این است که همه تا لحظه آخر برای بقای ذوب‌آهن بجنگیم چون فوتبال اصفهان ظرفیت ۳ تیم را هم دارد و گیتی‌پسند هم امسال می‌توانست صعود کند. بنابراین حیف است که اصفهان فقط یک تیم داشته باشد و همان‌طور که گفتم سرنوشت‌مان هم هنوز دست خودمان است. پس فقط ما بازیکنان نیستیم که می‌توانیم به این تیم کمک کنیم و مردم هم می‌توانند. ۵۰درصد یک مسابقه، تماشاگران هستند و من از آنها می‌خواهم که فردا از ما حمایت کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-05 16:03:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر