فهرست
صبا 4-صفر سایپا؛ بغض دایی بعد از 8هفته ترکید
صبا 4-صفر سایپا؛ بغض دایی بعد از 8هفته ترکید

صبا 4-صفر سایپا؛ بغض دایی بعد از 8هفته ترکید

هفته بیست و پنجم لیگ برتر
استادیوم: یادگار امام قم / تماشاگر: 500 نفر
داور: پیام حیدری ؛ کمک‌ها: محمدرضا امینی، مهدی الوندی و محمد ملکی / ناظر: اسماعیل صفیری
صبای قم
میلاد فراهانی، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، داود بهادری، محمدامین آرام‌طبع، فرشید باقری، اکبر صادقی (89- سامان آقازمانی)، ابوالفضل ابراهیمی (مهدی حسینی 82)، فرید بهزادی‌کریمی، کریم اسلامی (75- محمد بایوج رضایی) و محمد قاضی
سرمربی: علی دایی
سایپا تهران
راتکو دوجکوویچ (46- حامد فلاح زاده)، وحید اسماعیل بیگی، روزبه شاه علی دوست (54- محمد سلطانی مهر)، مجید ایوبی، علی زینالی، ابراهیم صادقی، مهدی ترابی، امین جوادی، حامد شیری، علی قلی زاده (59- غلامرضا رضایی) و میلاد میداوودی
سرمربی: مجید جلالی
اخطار:
محمد اسماعیل بیگی (5) - مجید ایوبی (66) از سایپا
 
فیلیپه ماچادو (84) از صبا
شرح گل ها:
صبا 1 ـ سایپا صفر (دقیقه 3 ـ اکبر صادقی): فرید کریمی در محوطه جریمه پاس به عقب داد که بعد از پرش محمد قاضی از روی توپ اکبر صادقی با یک ضربه سرضرب دروازه سایپا را باز کرد.
صبا 2 ـ سایپا صفر(دقیقه 14 ـ فرید بهزادی کریمی): پاس در عمق عالی کریم اسلامی از میانه زمین فرید کریمی را با دروازه‌بان سایپا تک به تک کرد که ضربه چیپ او از پشت محوطه جریمه با عبور از بالای دستان دوچکویچ تبدیل به گل دوم صبا شد.
صبا 3 ـ سایپا صفر (دقیقه 35 ـ فرید کریمی): پاس بیرون پای تماشایی از محمد قاضی فرید کریمی را با دوجکویچ که از دروازه خارج شده بود تک به تک کرد که بازیکن صبا با زیرکی به دروازه‌بان سایپا دریبل دو طرفه زد تا دروازه تیم جلالی را برای سومین‌بار در این مسابقه باز کند.
صبا 4 ـ سایپا صفر( دقیقه 73 صادقی): اکبر صادقی در اواسط نیمه دوم با شوتی از فاصله 25 متری به زیبایی دروازه فلاح‌زاده را باز کرد تا ستاره امروز تیم علی دایی باشد.
 
بهترین بازیکن:
فرید بهزادی کریمی با دو گل و یک پاس گل نمایش فوق العاده ای در ترکیب صبا داشت و نقش اول پیروزی تیم دایی بود؛ همچنین اکبر صادقی با دو گل یکی از بهترین نمایش های چند فصل اخیر خود را ارائه کرد.
اتفاق ویژه:
صبا بعد از 8 مسابقه که صاحب پیروزی نشده بود، توانست به برد ارزشمند و پرگلی در قم دست پیدا کند و همچنین نخست امتیاز خانگی در نیم فصل دوم را جشن بگیرد.
حاشیه:
هیچ یک از دو تیم محرومی ندارند ولی علی‌محمدی از صبا و تیموریان از سایپا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم‌هایشان در این بازی نیستند؛ البته علی‌محمدی امروز از روی سکوها نظاره‌گر دیدار تیمش است.
* مسعود حق‌جو پس از سه هفته آسیب‌دیدگی‌اش بهبود یافته و جزء فهرست صبا قرار دارد.
* حامد لک که نیمکت نشین صبا در این بازی است قبل از مسابقه با دسته گل به طرف جلالی رفت.
* علی دایی به صحنه مشکوک به پنالتی که دقیقه 29 روی فرید کریمی اتفاق افتاد اعتراض زیادی به داور داشت.
* پیش از شروع مسابقه علی دایی و کادرفنی صبا به استقبال مجید جلالی و دستیارانش رفتند.
* عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تماشاگر ویژه این مسابقه است.
     
آی اسپورت
2016-04-08 19:08:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر