فهرست
هالیوود مقصد بعدی لیونل مسی پس از بارسا؟
هالیوود مقصد بعدی لیونل مسی پس از بارسا؟

هالیوود مقصد بعدی لیونل مسی پس از بارسا؟

آی اسپورت - لیونل مسی روزهای خوبی را در بارسلونا پشت سر نمی گذارد. از حیث فوتبالی او همچنان شماره یک تیم است و تعیین کننده ترین مهره ولی فصل جاری او از شرایط مدیریتی باشگاه گلایه دارد. مسی با اخراج ارنستو والورده و به خصوص با شیوه برکناری او در نیمه های فصل موافق نبود. فوق ستاره آرژانتینی سپس با اریک آبیدال مدیر فنی باشگاه به تنش خورد. او در واکنش به ادعای آبیدال مبنی بر اینکه بازیکنان از کار با والورده رضایت نداشتند، گفت که بهتر است او نام این بازیکنان را نیز اعلام کند. واکنشی که یک هفته بارسلونا را وارد بحران کرد تا اینکه با جلسه بارتومئو و مسی کمی شرایط آرام  شد.

در نهایت دو روز پیش و با افشای رسوایی بارتومئو در مورد قرارداد با یک شرکت برای حمله به مخالفان باشگاه و حتی بازیکنان خودی از جمله مسی، شرایط بحرانی تر شد. مسی اعتقاد دارد که انتخابات ریاست بارسلونا باید زودتر برگزار شود یا اینکه او بر اساس بندی در قراردادش از بارسا جدا خواهد شد. گییرمو باروس اسکلوتو سرمربی آرژانتینی لوس آنجلس گلکسی در پی اتفاقات اخیر با خورخه مسی پدر لیونل مسی تماس گرفته و به وی پیشنهاد داده تا او را برای آمدن به لیگ آمریکا متقاعد کند. گویا باشگاه آمریکایی حاضر است مبلغ هنگفتی برای مسی نیز هزینه کند.

لوس آنجلس گلکسی تنها باشگاه خواهان مسی نیست. منچسترسیتی و یوونتوس، جدی ترین گزینه های مسی در صورت جدایی او از بارسا هستند ولی باید توجه داشت که سیتی اخیرا از حضور در لیگ قهرمانان دو فصل پیش رو محروم شده و حضور رونالدو در یوونتوس نیز می تواند مانع بزرگی برای انتقال مسی باشد.

     
آی اسپورت
2020-02-19 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر