فهرست
گزارش روز: تب و تاب نامزدهای فدراسیون در سکوت رسانه‌ای
گزارش روز: تب و تاب نامزدهای فدراسیون در سکوت رسانه‌ای

گزارش روز: تب و تاب نامزدهای فدراسیون در سکوت رسانه‌ای

آی‌اسپورت- در حالیکه برخی می گویند که ممکن است انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۱ اردیبهشت برگزار نشود، اما انتخابات فدراسیون فوتبال بر اساس آنچه که محمود گودرزی و مسئولان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده‌اند قرار است در تاریخ مقرر (یازدهم اردیبهشت ماه) برگزار شود. چهار کاندیدای تصدی پست ریاست فدراسیون اما مدت‌هاست که برنامه ریزی و تلاش خود برای پیروزی در کارزار انتخابات را آغاز کرده‌‌اند.کاندیداها در تب و تاب کارهای انتخاباتی شان هستند و البته نمی خواهند زیاد کارهایشان رسانه ای شود. در این گزارش به فعالیتهای انتخاباتی کاندیداها اشاره می کنیم:مهدی تاج
از روزی که به عنوان کاندیدای ریاست معرفی شده است، حتی یک مصاحبه هم نکرده است. وی با سیاست خاصی منتظر اعلام تاییدیه های انتخابات است. البته مهدی تاج از کسانی است که علی کفاشیان حسابی پشت اوست و با توجه به اینکه نایب رئیس اول تاج، علی کفاشیان است، وی تا حدودی به تعداد آرایش اعتماد دارد و با توجه به اینکه برخی می گویند کفاشیان درمجمع هنوز مقبولیت و طرفدار دارد، مهدی تاج، هم امیدوار است که بتواند آرای مجمع را جمع کند. البته برخی می گویند که در آخرین لحظات سردار مصطفی آجرلو، دیگر کاندیدای انتخابات به نفع او استعفا خواهد داد. سعی کرده که ارتباط هایش را با مدیران عامل باشگاهها حفظ کند. سکوت رسانه ای تاج، البته نزدیکانش را تا حدودی متعجب کرده است.مهدی تاج که کفاشیان و بهروان و عرب عامری را به عنوان نواب دارد هنوز درباره دیگر اعضای هیات رئیسه به جمع بندی نرسیده است. شنیده ها حاکی از آن است که مهدی تاج عقیده دارد انتخابات در ۱۱ اردیبهشت برگزار نخواهد شد.


سردار آجرلو
مصطفی آجرلو دیگر کاندیدای انتخابات است که وی هم چراغ خاموش مشغول فعالیت است. تنها خبرهایی که از وی به گوش رسیده این است که تیم رسانه ای اش را تشکیل داده و منتظر اعلام تاییدیه هاست. تیم رسانه ای آجرلو یک تیم قوی به نظر می رسد و البته سردار، چند تماس هم با مدیران باشگاهها و روسای هیات ها گرفته است. برخی همچنان می گویند که وی در اخرین لحظات به نفع تاج و البته با توصیه علی کفاشیان کنار می کشد. البته شاید اتفاق دیگری افتاد و تاج به نفع آجرلو انصراف داد. آجرلو که علی کفاشیان و منصور قنبرزاده و الهه عرب عامری را به عنوان نواب دارد هم هنوز درباره دیگر اعضای هیات رئیسه اش به جمع بندی نرسیده است.


عزیزالله محمدی
عزیزالله محمدی رئیس کنونی اتحادیه فوتبال به واسطه حضور ۴ ساله اش در سازمان لیگ و البته بعدش در اتحادیه فوتبال، ارتباطهای خوبی با مدیران باشگاهها و روسای هیاتها دارد، اما خودش هم خوب می داند که روی حمایت همه اعضای مجمع فدراسیون فوتبال نمی شود زیاد حساب کرد. عزیزمحمدی از اولین کسانی بود که اعلام کرد ۱۰ امضایش را خیلی راحت برای ثبت نام جمع کرده و البته دیگر کاندیداها مثل تاج و آجرلو برای جمع کردن امضا، کمی زمان گذاشتند .عزیزالله محمدی به دوستان نزدیکش اعلام کرده که به نفع هیچ کاندیدایی کنار نمی کشد و تا روز آخر با قدرت در انتخابات شرکت می کند. عزیزمحمدی از کسانی است که عقیده دارد انتخابات سر موقع برگزار می شود. وی هم منتظر تایید شدن است تا به صورت رسمی تر فعالیت هایش را آغاز کند و خیلی هم مشتاق است که در مناظره هایی با دیگر کاندیداها شرکت کند. عزیزمحمدی با علیرضا اسدی هم میانه خوبی دارد و در طول هفته بارها و بارها به دفتر وی سر می زند. گفته می شود اگر عزیزمحمدی رئیس شود، دبیرکلش علیرضا اسدی خواهد بود.


شهاب الدین عزیزی خادم
عضو جوان هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که گفته می شود با بیش از ۳۵ امضا برای انتخابات ثبت نام کرده است، سفرهای استانی اش را از عید امسال و حتی قبل از پایان سال۹۴ شروع کرده بود. اولین سفر وی به همراه اعضای هیات رئیسه اش یعنی حیدر بهاورند نایب رئیس اول پیشنهادی ، منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم پیشنهادی، بهرامی رئیس هیات فوتبال استان قم و ظاهرا بیت الله رضایی و هدایت ممبینی، در استان خوزستان بوده و در چند روز گذشته دو سفر به تبریز و قم داشته است. عزیزی خادم چند روز پیش به دعوت مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به همراه نواب پیشنهادی اش به تبریز رفته بود تا بازی تیم های تراکتورسازی و پاختاکور را نگاه کند و البته جلساتی هم با رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، مدیران دو باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد و بازدیدی از دو باشگاه و امکاناتش داشته است.عزیزی خادم البته به سعی کرده تا با رایزنی با اعضای مجمع و معرفی برنامه‌های فنی و اقتصادی اش کارش را پیش ببرد.عزیزی خادم و نوابش هم‌چنین روز جمعه با سفر به قم برنامه مذاکره با مدیران باشگاه صبای قم و هییت فوتبال این استان را در دستور کار خود قرار دادند و بازی صبای قم و سایپا را هم با حضور ر ورزشگاه یادگار امام (ره) قم از نزدیک تماشا کردند. البته ممکن است این کاندیدا از اینکه این خبرها رسانه ای می شود زیاد راضی نباشد، چرا که خبر و تصویر چندانی از دیدارها و جلساتشان رسانه ای نشده است.


منتظر اعلام تاییدیه ها
در هر حال کاندیداها در حال تلاش هستند تا بتوانند تا روز انتخابات حسابی رای جمع کنند. البته همه آنها منتظر روز اعلام تاییدیه ها هستند. ظاهرا قرار شده تا ۲۴ فروردین تاییدیه ها اعلام شود. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد و کاندیداها در روزهای آینده چه کارهایی انجام خواهند داد.به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNELمنبع: سایت نود

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-08 21:01:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر