فهرست
ساسان انصاری :منتظر جامیم روی دستمان / بازی با استقلال سوپر سخت است!
ساسان انصاری :منتظر جامیم روی دستمان / بازی با استقلال سوپر سخت است!

ساسان انصاری :منتظر جامیم روی دستمان / بازی با استقلال سوپر سخت است!

آی اسپورت - ساسان انصاری بازیکن جوان تیم فولاد خوزستان پس از مدت ها در برابر بنیاد کار در ترکیب ثابت تیم فولاد قرار گرفته بود و بازی بسیار خوبی از خود ارائه داد.
او که سابقه آقای گلی امیدهای کشور را دارد درباره این بازی می گوید:" بازی بسیار خوبی بود ودر این دیدار بازی به مراتب بهتری را نسبت به تیم بنیادکار انجام دادیم مطمئنا حق ما برد بود و با حمایت خوب تماشاگران توانستیم به حق خودمان برسیم البته این را هم باید بگویم که می توانستیم در این بازی به گل های بیشتری دست پیدا کنیم در هر صورت کسب 3 امتیاز بازی و هموار کردن راه صعود برای ما بسیار ارزشمند بود".
وی درباره کمتر بازی کردن در بازی های قبلی فولاد و حضور در این بازی ادامه می دهد:"تیم فولاد تیم بسیار پر مهره و یکدستی هست و یازیکنان زیادی شانس حضور در ترکیب را دارند. بازی کردن یا نکردن من هم تنها به نظر کادر فنی و آقای فرکی بستگی دارد و تنها موفقیت و پیروزی تیم مهم است اگر که فولاد قهرمان شود باری من از حضور در تمامی بازی ها ارزشمنتر خواهد بود.
او ادامه می دهد : در این بازی هم آقای فرکی لطف کردند و به من اعتماد کردند تا در ترکیب ثابت تیم قرار بگیرم و خدا را شکر توانستم جواب اعتماد ایشان را بدهم و بازی قابل قبولی داشته باشم.
انصاری درباره بازی فردا مقابل استقلال می گوید : بازی سوپر سخت است ! استقلال با برد الجزیره روحیه خوبی دارد و می آید بجنگد ولی ما بهترین تیم ایران و مدعی اول قهرمانی هستیم .
اما قهرمانی لیگ : درباره قهرمانی در لیگ هم باید بگویم که شانس ما از سایر تیم ها بیشتر است اما تنها با حرف نمی توانیم قهرمان شویم و باید تمام تمرکز و توان خود را روی دو بازی آینده بگذاریم تا جام را در دستان خودمان ببینیم.

     
آی اسپورت
2014-04-05 16:07:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر