فهرست
سعید یوسف زاده: برخی از مسئولین دوست نداشتند ملوان نتیجه بگیرد
سعید یوسف زاده: برخی از مسئولین دوست نداشتند ملوان نتیجه بگیرد

سعید یوسف زاده: برخی از مسئولین دوست نداشتند ملوان نتیجه بگیرد

آی‌اسپورت‌ ـ سعید یوسف زاده هافبک تاثیرگذار تیم ملوان بندرانزلی در دیدار برابر سپاهان و در غیاب مازیار زارع و جلال رافخایی برای اولین بار در این فصل به عنوان کاپیتان ملوان وارد زمین می‌ شود.
فکر می‌ کنی تجربه اولین کاپیتانی چطور خواهد بود؟
فکر می‌ کنم تجربه خوبی باشد من تا به حال افتخار این را نداشته ام که از ابتدای بازی کاپیتان ملوان باشم. حس خیلی خوبی دارم و بازوبند کاپیتانی برای بازی فردا به من انگیزه زیادی می‌ دهد.
بازی ملوان و سپاهان چطور پیش بینی می‌ کنی؟
بازی ملوان و سپاهان همیشه در انزلی جزو بازی های قشنگ لیگ بوده است. متاسفانه فصل قبل ما در انزلی برابر این تیم نتیجه مطلوبی کسب نکردیم در نتیجه امسال انگیزه خیلی زیادی داریم تا بتوانیم نتیجه فصل قبل را جبران کنیم خود من به شخصه فقط به ارائه یک بازی خوب و پیروزی برابر سپاهان فکر می‌ کنم. آنها برای کسب سهمیه آسیا به پیروزی در این بازی احتیاج دارند لذا برای بردن به میدان می‌ آیند. ما هم برای اینکه اعتباری که تاکنون کسب کرده ایم را افزایش دهیم و بتوانیم به رتبه بالاتر برسیم فقط به پیروزی فکر می‌ کنیم.
فکر می‌ کنی ملوان تا کجا می‌ تواند پیش روی کند؟
متاسفانه این هم از شانس بد ملوان است که لیگ در حال تمام شدن است و ما نهایتا بتوانیم یک پله دیگر در جدول صعود کنیم و به رتبه پنجم برسیم. اگر بازی ها اندکی دیگر ادامه داشت مطمئنا ما توانایی کسب سهمیه آسیا را هم داشتیم.
فکر می‌ کنی نتیجه نگرفتن در کدام بازی ها مانع از آسیایی شدن ملوان شد؟
ما حسرت چند بازی را می‌ خوریم که اگر در این بازی ها بهتر بازی می‌ کردیم می‌ توانستیم سهمیه آسیا را کسب کنیم برای مثال بازی ما در دور برگشت مقابل تیم های پرسپولیس و تراکتور که ما می‌ توانستیم در این دو بازی بازنده نباشیم. البته این را هم باید بگویم که تیم ما در این فصل نتایج فوق العاده ای کسب نمود زیرا از ابتدای فصل این تیم برای کسب رتبه های بالای جدول بسته نشده بود و انگار مسئولین دوست نداشتند این تیم بتواند رتبه های بالای جدول را کسب کند و موفق نباشد. به نظر من همه این نتایج ناشی از زحمات بچه های تیم و اعضای کادرفنی است .
فکر می‌ کنی کدام تیم قهرمان لیگ برتر شود؟
من بیش از 90 درصد احتمال می‌ دهم که فولاد قهرمان شود، البته این را هم بگویم که چون فولاد یک تیم شهرستانی و با ساختارهای مناسب می‌ باشد به شخصه علاقمند به قهرمانی این تیم نیز هستم و فکر می‌ کنم بیش از هر تیم دیگری استحقاق قهرمانی را دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-05 16:28:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر