فهرست
تیم ملی عربستان بیلسا را جانشین فن‌مارویک می‌کند
تیم ملی عربستان بیلسا را جانشین فن‌مارویک می‌کند

تیم ملی عربستان بیلسا را جانشین فن‌مارویک می‌کند

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال عربستان موفق شد جواز صعود به مرحله انتخابی نهایی جام جهانی 2018 روسیه را به دست آورد و الان این شانس را دارد تا بر خلاف دور قبل با درخشش در مرحله انتخابی حضور در جام جهانی را تجربه کند.  هدایت عربستان را در مرحله انتخابی قبلی، فان ماوریک هلندی بر عهده داشت، اما به نظر می رسد که این مربی بزرگ برای ادامه همکاری خود با سعودی‌ها به مشکل خورده است و قرارداد او تمدید نخواهد شد.
سایت الکاس قطر در خبری اختصاصی نوشت که فدراسیون فوتبال عربستان به فان ماوریک یک هفته فرصت داده بود تا تصمیم نهایی خود را برای تمدید قراردادش بگیرد اما هنوز او جواب نهایی را اعلام نکرده است و به نظر می رسد که با آنچه که در قرارداد آمده مشکل دارد.  این سایت قطری در ادامه خبر خود نوشت که اگر فدراسیون فوتبال عربستان با فان ماوریک به توافق نرسد، جدی ترین گزینه برای نیمکت لرزان عربستان مارچلو بیلسا آرژانتینی است.
فدراسیون فوتبال عربستان مدت‌هاست که به جذب بیلسا علاقه دارد، اما سرمربی سابق مارسی پیشنهاد وسوسه انگیز سعودی را برای بار نخست رد کرد، اما چه بسا حضور در جام جهانی این مربی بزرگ را وسوسه کند و هدایت سعودی‌ها را بر عهده گیرد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-09 09:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر