فهرست
آمار ایران-مراکش؛ روز خوب دفاعی
آمار ایران-مراکش؛ روز خوب دفاعی

آمار ایران-مراکش؛ روز خوب دفاعی

آی‌اسپورت- آمار دو تیم ایران و مراکش نزدیک به هم بود که در نهایت نتیجه به سود ایران شد.  بازیکنان مراکش ۸ مرتبه بیشتر از ایرانی‌ها مرتکب خطا شدند که ایران از آخرین خطای حریف یک گل ساخت. مراکش از نظر خلق موقعیت، آمار بهتری از ایران ثبت کرد. این تیم سه شوت در چارچوب داشت و ایران با دو شوت در چارچوب برنده مسابقه شد. نکته قابل توجه در مورد شوت‌های حریف، تعداد بالای بلاک‌شده آن توسط مدافعین ایران است. مدافعان تیم ملی چهار مرتبه مقابل شوت‌های مراکشی‌های ایستادند و آن‌را قبل از بیرانوند دفع کردند. 

ایران فقط ۳۶درصد از زمان مفید بازی صاحب توپ بود و ۶۴درصد دیگر توپ در تملک بازیکنان مراکش بود. آمار پاس مراکشی ۸۵درصد دقت از ۴۳۵ پاس بود. در حالی که ایران فقط ۶۶ درصد از ۱۹۵ پاس‌اش به مقصد رسید. آمار دوندگی دو تیم هم نزدیک بود و تیم بازنده فقط یک کیلومتر بیشتر از ایران دوید. 

هر دو تیم ۳۶ مرتبه مالکیت توپ را از حریف گرفتند و به تیم خودشان دادند. مدافعان ایرانی ۱۴ مرتبه از حریف توپ گرفتند و در نبردهای یک مقابل یک برنده شدند. در حالی که این اتفاق فقط ۹ مرتبه برای مراکش رخ داد. با توجه به بازی دفاعی‌تر ایران، شاگردان کی‌روش ۲۴ بار توپ را دفع کردند و محوطه جریمه خودی را پاکسازی کردند؛ یعنی ۸ مرتبه بیشتر از بازیکنان مراکش.

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-06-15 22:36:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۸
حقارت کیروش پرستها:
تو بازی که یه اتوبوس جلوی دروازه پهن کرده بودیم و کل تاکتیکهای به روز کیروش همون بزن زیرش 50 سال قبل و تاکتیک اوت دستی بود و عاجز از 5 تا پاس سالم پشت سر هم بودیم، اون هم با گل بخودی حریف بردیم و این برد رو کار کیروش میدونن!!!
تیمی که همه جوره از ما سر تر بود، 2 برابر ما مالکیت توپ داشت، 2 برابر ما پاس دادن،4/5 برابر ما موقعیت گل ایجاد کردن...
تیم ما تو کل 90 دقیقه فقط یک موقعیت گل ایجاد کرد، این فاجعه هست، کل نیمه دوم حتی یه شوت درب و داغون هم به دروازه حریف نزدیم، چطور این همه حقارت رو نشونه برتری کیروش میدونید؟!
اگر تیم یه مربی ایرانی به این مزخرفی بازی کرده بود خودتون رو جر میدادید که این مربیگری بلد نیست و با شانس برده و به درد نمیخوره و ...
فقط کسی که فهمی از فوتبال نداره این برد رو به کیروش ربط میده.
این شانسی که کیروش داره رو اگه مربی مراکش داشت،مراکش رو قهرمان جام جهانی میکرد!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر