فهرست
پیش‌بازی: آ س میلان – یوونتوس؛ نوبتِ تمرکزِ بیانکونری
پیش‌بازی: آ س میلان – یوونتوس؛ نوبتِ تمرکزِ بیانکونری

پیش‌بازی: آ س میلان – یوونتوس؛ نوبتِ تمرکزِ بیانکونری

آی‌اسپورت – یوونتوس در فاصله‌یِ 7 هفته به پایانِ سریِ آ با 6 امتیاز از ناپولی در صدرِ جدول پیش افتاده است و به سویِ پنجمین قهرمانیِ متوالی‌اش، اتفاقی که از دهه‌یِ 30 به این سو سابقه نداشته، می‌تازد. مهمترین عاملی که در این هفته‌هایِ باقی مانده می‌تواند به شاگردانِ الگری کمک کند، حفظِ تمرکز است، نکته‌ای که آلوارو موراتا درباره‌اش می‌گوید: «ما هنوز هیچی نبردیم و میلان در این شرایط که نیاز به پیروزی داره حریفِ بسیار سختی در سن سیرو است. برایِ همین باید تمرکزمون را حفظ کنیم. یک بازیِ بد میتونه ناپولی را به کورس برگردونه. حتی رم هم خیلی فاصله نداره.»
میلان که در حالِ حاضر برایِ رده‌یِ ششمی با ساسوئولو رقابت می‌کند هنوز امیدش برایِ کسبِ سهمیه‌یِ یوروپا لیگِ فصلِ آینده را از دست نداده است. اما شکستِ هفته‌یِ پیش روسونری مقابلِ آتالانتا ضربه‌یِ بزرگی به روندِ رو به رشدِ این تیم بود و آینده‌یِ سینیسا میهایلوویچ را هم بیش از پیش مبهم کرد. اخباری که از سن سیرو به گوش می‌رسد همه حاکی از این است که اگر میهایلوویچ حداقلِ سهمیه‌یِ لیگِ اروپا و در ضمنِ قهرمانیِ کوپا ایتالیا، فینالی که تکرارِ همین بازی است، را به دست نیاورد، آینده‌ای در میلان نخواهد داشت.
تک گلِ پائولو دیبالا در جی استادیوم پیروزیِ 1-0 برایِ بیانکونری را در بازیِ رفت به همراه داشت. این ششمین پیروزیِ متوالیِ یوونتوس مقابلِ میلان در لیگ بود. اما دیبالا امشب به احتمالِ زیاد به دلیلِ مصدومیت قادر به بازی نخواهد بود و موراتا را کنارِ مانزوکیچ در خطِ حمله خواهد دید.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-میلان در 2 بازیِ خانگیِ اخیرش در لیگ مقابلِ یوونتوس موفق به گل زدن نشده است. تا به حال سابقه نداشته که میلان 3 بازیِ خانگیِ بدونِ گل مقابلِ رقیبِ قدیمی‌اش را تجربه کند.
2-یوونتوس 13 برد از 14 بازیِ لیگ در سالِ 2016 به دست آورده است، با 28 گلِ زده و 2 گلِ خورده.
3-کارلوس باکا این فصل 14 گل برایِ میلان زده است، اما تنها 2 گلش مقابلِ تیم‌هایِ بالاتر از روسونری در جدول بوده‌اند (اینتر و فیورنتینا).
4-پائولو دیبالا در هر 3 بازیِ اخیرش مقابلِ میلان گل زده است. دیبالا به هیچ تیمی بیشتر از میلان در سریِ آ گل نزده است.
5-الگری در 7 دیدار مقابلِ میهایلوویچ در سریِ آ بدونِ شکست بوده است (5 برد، 2 مساوی).کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-09 10:57:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر