فهرست
قاب روز: در جلسه کی‌روش در فدراسیون چه می‌گذرد؟
قاب روز: در جلسه کی‌روش در فدراسیون چه می‌گذرد؟

قاب روز: در جلسه کی‌روش در فدراسیون چه می‌گذرد؟

آی اسپورت - اولین نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در سال ۹۵ با حضور علی کفاشیان، محمود اسلامیان، مهدی تاج، الهه عرب‌عامری، حیدر بهاروند، غلامرضا بهروان، فریدون اصفهانیان، شهرام دبیری، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم و علیرضا اسدی صبح امروز (شنبه) در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
در ابتدای این نشست علی کفاشیان، ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رجب به اعضای هیئت رئیسه گفت: از علیرضا اسدی، کلیه همکاران، شما و تمامی افرادی که در طول تعطیلات نوروز فعالیت داشته و بازی تیم‌های ملی فوتبال را پوشش داده‌اند، تشکر می‌کنم. همان‌طور که می‌دانید تیم ملی فوتبال بزرگسالان دو بازی با تیم‌های عمان و هند داشت، تیم جوانان دو بازی دوستانه با تیم امید سنگاپور برگزار کرد و تیم فوتبال زیر ۱۹ سال بانوان در تورنمنت سوچی روسیه حضور داشت و همچنین اردوهای تدارکاتی مختلفی برای تیم‌های فوتبال بانوان برگزار شد. حضور اسلامیان در تمرینات تیم ملی و همچنین اعضای هیئت رئیسه در بازی‌های تیم ملی نشان می‌دهد که تیم ملی برای تک تک ما مهم است.
وی ادامه داد: تیم‌های ملی عراق، تایلند، افغانستان، سنگاپور و ویتنام برای رقابت‌های مقدماتی جام جهانی و سوریه برای برگزاری دیدار دوستانه در ایران حضور داشتند و با توجه به شرایطی که تیم‌های فوق داشتند، کشور ما میزبانی رقابت‌های آنها را بر عهده داشت. در واقع در طول تعطیلات سال خوب و پرتلاشی را با بهترین شکل ممکن آغاز کردیم.
رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در قسمت سازمان لیگ نیز رقابت‌های لیگ در رده‌های مختلف برگزار شد و تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نیز مسابقات خود را برگزار کردند.
کفاشیان گفت: از کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال نیز به‌خاطر اینکه تیمی مقتدر را برای رقابت‌های مقدماتی جام جهانی آماده کرد و توانستیم با پیروزی‌های پی‌درپی به مرحله نهایی مقتدرانه صعود کنیم، تشکر می‌کنم. به‌هرحال در شرایط حساسی هستیم و این دوره حساس از امروز تا خرداد سال آینده به‌منظور حضور در جام جهانی ادامه خواهد داشت و باید تلاش خود را برای آمادگی تیم به‌کار بگیریم.
 
وی با اشاره به جلسه‌ای که پیش از پایان سال با سرمربی تیم ملی داشته است، افزود: قبل از سال جدید با کی‌روش، سرمربی تیم ملی جلسه‌ای را داشته و برنامه‌های تیم ملی را مرور کردیم. امروز نیز سرمربی تیم ملی در نشست هیئت رئیسه حضور پیدا می‌کند تا برنامه‌های خود و مشکلات موجود بر سر راه تیم ملی و اجرای برنامه‌های خود را ارائه کند.
 در این جلسه کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به همراه دستیارانش و همچنین افشین پیروانی، مدیر ورزشی تیم ملی حضور داشتند.

منبع: سایت فدراسیون فوتبال

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-09 11:38:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر