فهرست
آمار فوق العاده بن‌سون در پرسپولیس: گلزنی صددرصدی!
آمار فوق العاده بن‌سون در پرسپولیس: گلزنی صددرصدی!

آمار فوق العاده بن‌سون در پرسپولیس: گلزنی صددرصدی!

آی اسپورت - غیبت همزمان علیپور و عالیشاه در بازی با ملوان، برانکو را مجبور کرده بعد از 10 هفته دوباره بن‌سون را در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار دهد. بن‌سون که نیم فصل اول بعد از طارمی بهترین گلزن پرسپولیس بود، در نیم فصل دوم بخاطر سرعت نسبتا پایین و وابستگی پرسپولیس برانکو به دوندگی در خط حمله، کمتر فرصت بازی پیدا کرد. اخراج او در بازی با سایپا و از دست دادن سه امتیاز بازی باعث شد برانکو دیگر او را به عنوان بازیکن ذخیره هم به زمین نفرستد.

با وجود این اتفاقات، بن‌سون هنوز رکورد صددرصد گلزنی و برد در بازی‌هایی که بازیکن فیکس پرسپولیس بوده را در اختیار دارد. او در بازی هفته هفتم با تراکتورسازی، هفته دهم با ملوان و هفته چهاردهم با گسترش فولاد در ترکیب اصلی قرار گرفت و در هر سه بازی، توانست برای پرسپولیس گل بزند و تیمش را پیروز کند. دربی تهران، تنها بازی بود که بن‌سون به عنوان بازیکن ذخیره دروازه حریف را باز کرد.

علاوه بر این، بن‌سون زننده تنها پنالتی سه امتیازی پرسپولیس در لیگ پانزدهم است. پرسپولیسی‌ها این فصل، فقط دو بار توانستند پنالتی‌هایشان را گل کنند. بازی رفت با سایپا که پنالتی طارمی تاثیری در نتیجه نداشت و بازی با تراکتورسازی، که بن‌سون در تبریز دروازه اخباری را باز کرد و پرسپولیس با همان گل، در تبریز پیروز شد.

بن‌سون بعد از ده هفته، دوباره در ترکیب پرسپولیس قرار گرفنه و می‌تواند با گلزنی مقابل ملوان، هم از بحرانی طولانی خارج و شود و هم رکورد گلزنی‌اش را حفظ کند. گلزنی بن‌سون در بازی دور رفت مقابل ملوان، باعث شد برانکو در دربی هم او را به زمین بفرستد. در طرف مقابل، یک نمایش ضعیف بعد از فاجعه مقابل سایپا، بن‌سون را برای همیشه از لیست گزینه‌های برانکو در خط حمله هم خارج خواهد کرد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-09 13:28:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر