فهرست
امیدواری جالب یجیی: تراکتور را ببریم قهرمان می‌شویم!
امیدواری جالب یجیی: تراکتور را ببریم قهرمان می‌شویم!

امیدواری جالب یجیی: تراکتور را ببریم قهرمان می‌شویم!

آی اسپورت - نتایج ضعیف ذوب آهن در هفته‌های اخیر، آن‌ها را حسابی از قهرمانی لیگ دور کرده و با اوج گرفتن تراکتورسازی، ممکن است آن‌ها سهمیه آسیایی را هم از دست بدهند. با این وجود، گل‌محمدی هنوز نه تنها به سهمیه آسیایی از طریق لیگ، که به قهرمانی آن هم امیدوار است.

گل‌محمدی می‌گوید شاید با باختن به تراکتورسازی سهمیه آسیایی را از دست بدهند اما با پیروزی، شانس بالایی برای قهرمانی لیگ برتر خواهند داشت: «بازی حساس و مهمی برای هر دو تیم است. زیرا برنده این مسابقه شاید قهرمان لیگ شود و بازنده هم قهرمانی را از دست داده و نتواند سهمیه آسیایی کسب کند. فکر می‌کنم بازی جذابی پیش رو داشته باشیم. تراکتور و ذوب‌آهن بازیکنان خوبی در اختیار دارند و ما باید در دفاع و حمله متمرکز باشیم تا دست پر از زمین خارج شویم. دقیقا مثل بازی با بنیادکار. نباید اشتباهات فردی داشته باشیم، زیرا تیمی مثل تراکتورسازی از اشتباهات ما نهایت استفاده را می‌کند.»

ذوب آهن که هفته آخر نیم فصل اول می‌توانست با شکست استقلال خوزستان قهرمان نیم فصل شود، در پایان هفته بیست و چهارم 6 امتیاز با صدر جدول فاصله داشت و با توجه به برد استقلال خوزستان، این هفته اختلاف به کمتر از 5 امتیاز نمی‌رسد.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-09 15:09:32
نظر دهید

۱ نظر
قره داغ
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
انشا الله تراکتور برنده میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر