فهرست
علی دایی: گفته اند از بازیکنان تخفیف بگیریم ! / اشتباه کردم از وزارت ورزش تشکر کردم
علی دایی: گفته اند از بازیکنان تخفیف بگیریم ! / اشتباه کردم از وزارت ورزش تشکر کردم

علی دایی: گفته اند از بازیکنان تخفیف بگیریم ! / اشتباه کردم از وزارت ورزش تشکر کردم

آی اسپورن - علی دایی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی امروزش به تندی از خلف وعده های وزارت ورزش انتقاد کرد. دایی امروز در این نشست مطبوعاتی موارد عجیبی را مطرح کرد، نکاتی که نشان می‌ دهد او به عنوان سرمربی پرسپولیس چه مشکلات عجیبی در هدایت قرمزپوشان دارد.
شاید برایتان عجیب باشد که قبل از بازی راه آهن پرسپولیس درگیر چنین مسائلی است. اما خب، هست چه کار می‌ شود کرد؟ صحبت دایی در انتقاد از وزارت ورزش از اینجا آغاز شد که او عدم پرداخت مالی به بازیکنان را رسانه ای کرد، دایی همچنین از شرط وزارت ورزش در پرداخت نشدن پول به کادرفنی پرده برداشت که موضوع واقعا عجیبی است. حرف های دایی را بخوانید و مثل خیلی های دیگر به این فکر کنید که شاید بهتر بود محمد رویانیان از پرسپولیس نمی‌ رفت.

دایی در پاسخ به این سوال که قرار بود کمک دو میلیاردی وزارت ورزش به پرسپولیس به دست باشگاه برسد اما هنوز خبری از این پول نشده گفت: متاسفانه باید بگویم این پول هنوز به دست ما نرسیده است. مثل اینکه به حساب فدراسیون رفته و قرار بوده که از طرف سازمان لیگ به دست ما برسد. اما تاکنون یک ریال هم نگرفته‌ایم. ابتدا گفتند که این پول را قبل از بازی با داماش به حساب بازیکنان و کادر فنی می‌ریزیم. بعد از همه ما شماره حساب گرفتند اما تا امروز هم که من با شما صحبت می‌کنم چنین اتفاقی نیفتاده است.

دایی در ادامه با انتقاد از وزارت ورزش گفت: امروز هم متوجه شدم که وزارت ورزش نامه محرمانه‌ای به باشگاه فرستاده و برای پرداخت این دو میلیارد تومان سه شرط گذاشته است. اولین شرط این بوده که بیش از 50 درصد به کسی پول داده نشود. شرط دوم این بوده که به کادر فنی و عوامل اجرایی به هیچ عنوان پولی داده نشود. مثل اینکه کادر فنی از کره‌ی دیگری آمده و شرط سومشان هم که خیلی خنده‌دار بوده این بوده که تا جایی که می‌شود از بازیکنان تخفیف بگیرند! انگار شما یک کالا خریده‌اید و حالا می‌خواهید تخفیفش را بگیرید.

سرمربی پرسپولیس گفت: من یک عذرخواهی به خودم مدیون هستم که بدون اینکه پولی به حساب اعضای تیم ریخته شود از وزارت ورزش تشکر کردم. من اشتباه کردم چرا که خبر نداشتم چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. آن طور که خودشان می‌گویند باشگاه مبلغ 12 میلیارد به بازیکنان و کادر فنی بدهکار است. بعد از این همه مدت آمده‌اند دو میلیارد به ما کمک کنند که برای آن هم متاسفانه این همه شرط و شروط می‌گذارند. نمی‌دانم چگونه بازیکنانم باید کارشان را ادامه دهند. آقایان پول را به حساب فدراسیون ریخته‌اند و قول داده‌اند. نمی‌دانم چرا قبل از بازی‌های حساس این مسائل ایجاد می‌شود. در کجای دنیا چنین اتفاقی رخ می‌دهد؟ چه باید گفت؟ چگونه پاسخ بازیکنانم را بدهم؟ می‌خواهم یک موضوع خیلی مهم را اینجا بگویم. متاسفانه هر وقت یک نفر به ما کمک می‌کند برایش مواردی را ایجاد می‌کنند و علائق شخصی‌شان را در این مساله داخل می‌کنند. می‌خواهم از آقای هدایتی تشکر کنم. او بعد از بازی با داماش معرفت و مردانگی به خرج داد و به بازیکنان پاداش داد. قرار است این پاداش امروز تقسیم شود. اگر می‌گفتند خودمان تلاش می‌کردیم و از دوستان‌مان که پرسپولیس را دوست دارند کمک می‌گرفتیم مشکلات راحت‌تر حل می‌شد.

آنها در کورس قهرمانی و حساس ترین روزهای لیگ دلمشغولی های عجیبی دارند.اینطور نیست؟

     
آی اسپورت
2014-04-05 17:22:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر