فهرست
قوچان‌نژاد: به زودی از چارلتون می‌روم/ فرقی نمی‌کند با کدام تیم همگروه شویم
قوچان‌نژاد: به زودی از چارلتون می‌روم/ فرقی نمی‌کند با کدام تیم همگروه شویم

قوچان‌نژاد: به زودی از چارلتون می‌روم/ فرقی نمی‌کند با کدام تیم همگروه شویم

آی اسپورت- مهاجم ملی‌پوش چارلتون انگلیس در تعطیلات عید نوروز به کشورمان سفر کرده بود تا در اردوی تیم‌ملی حاضر باشد اما به دلیل مصدومیت نتوانست ملی‌پوشان را در دو دیدار مقابل هند و عمان همراهی کند. قوچان‌نژاد در مورد آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش، تیم‌ملی و شرایطش در تیم چارلتون گفت‌وگویی انجام داده که به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.


آقارضا اگر موافق باشی از بازی تیم‌ملی با هند و عمان شروع کنیم. تیم‌ملی با پیروزی مقابل این تیم‌ها به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی صعود کرد اما خود تو به دلیل مصدومیت در این دو مسابقه غایب بودی؛ دراین باره برایمان صحبت کن؟
متاسفانه نتوانستم در زمین تیم‌ملی را کمک کنم اما باز خداراشکر که نتایج خوبی گرفتیم و با اقتدار به مرحله بعدی صعود کردیم؛ البته الان نباید خوشحالی کنیم چون هنوز راه زیادی را باید طی کنیم تا به هدف‌مان که رسیدن به جام‌جهانی است، برسیم.
 
در مورد آخرین وضعیت مصدومیت خودت هم برایمان بگو و اینکه کی تمرینات گروهی‌ات را شروع می‌کنی؟
در هفته گذشته فشار تمریناتم را زیرنظر پزشک باشگاه چارلتون بالا بردم و به احتمال زیاد بین یک تا دوهفته آینده آماده می‌شوم.
 
ارزیابی‌ات در مورد مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی2018 روسیه چیست؟ در این مرحله باید به مصاف تیم‌های درجه‌یک آسیایی برویم...
درست است که کار اصلی از این مرحله شروع خواهد شد اما ما یک تیم خوبی داریم که متشکل از بازیکنان خوب و کادرفنی باتجربه است. در این مرحله با تیم‌های خوب آسیا رودررو خواهیم شد و اکنون باید کیفیت و غیرت‌مان را دوباره به فوتبال آسیا نشان دهیم.
 
وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده از تیم‌ملی حمایت خواهد کرد و الان تیم‌ملی از کمبود زمین تمرین و امکانات رنج می‌برد. خود تو از شخص وزیر ورزش چه انتظاری داری؟
این اولین‌بار نیست که برای آماده‌کردن تیم امکانات نداریم اما ان‌شاءالله این مشکل را هم حل می‌کنیم، البته به تنهایی نمی‌توانیم این کار را انجام بدهیم و واقعا به کمک فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نیاز داریم.
 
تو دوست داری در مرحله بعدی مقدماتی جام‌جهانی با چه تیم‌هایی همگروه شویم؟
برای من مهم نیست که با چه تیم‌هایی همگروه می‌شویم چراکه در این مرحله همه تیم‌ها بهترین‌های آسیا هستند. به نظرم ما باید تنها به خودمان نگاه کنیم و سطح آمادگی‌مان را بالا ببریم.

بعد از پایان بازی با عمان، کارلوس کی‌روش رو به هواداران دست تکان داد و خیلی‌ها این حرکت او را به نوعی خداحافظی تلقی کردند. نظر تو در مورد استعفای کی‌روش چیست؟
ما همه امیدواریم کارلوس کی‌روش در تیم‌ملی بماند چراکه علاقه دوطرفه‌‌ای بین او و ملت ایران وجود دارد. من به علاقه‌ او نسبت به مردم ایران اطلاع دارم و می‌دانم مردم ایران هم او را خیلی دوست دارند؛ به همین خاطر امیدوارم که او در تیم‌ملی ایران باقی بماند.
 
به عنوان سوال آخر گویا شرایط خوبی در تیم چارلتون نداری؛ آیا می‌خواهی به حضورت در این تیم ادامه دهی؟
ان شاءالله به زودی از این تیم(چارلتون) خداحافظی می‌کنم و یک تیم دیگر را برای ادامه فوتبالم انتخاب خواهم کرد.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-09 15:36:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر