فهرست
فرزاد حاتمی: ذوب‌آهن را ببریم می‌رویم برای قهرمانی/ در آسیا با یک امتیاز صعود می‌کنیم
فرزاد حاتمی: ذوب‌آهن را ببریم می‌رویم برای قهرمانی/ در آسیا با یک امتیاز صعود می‌کنیم

فرزاد حاتمی: ذوب‌آهن را ببریم می‌رویم برای قهرمانی/ در آسیا با یک امتیاز صعود می‌کنیم

آی اسپورت- فرزاد حاتمی از زمانی ‌که به تراکتورسازی برگشته موفق به گلزنی نشده ولی بازی‌های تاثیرگذاری را برای تیمش انجام داده است. او در بازی با پاختاکور هم پاس گل دوم تیمش را داد و در تراکتور مورد حمایت کامل امیر قلعه‌نویی قرار دارد. حاتمی در مورد برد مقابل پاختاکور، شانس قهرمانی تراکتورسازی و مسائل مختلف دیگر با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است. حرف های او را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


در مورد بازی با پاختاکور چه صحبتی داری؟
بازی خوبی بود و ما نسبت به حریف برتری داشتیم. چند فرصت خوب را هم از دست دادیم و فقط به دو گل اکتفا کردیم. خدا را شکر که بعد از مدت‌ها هواداران تراکتورسازی ورزشگاه را تقریبا پر کردند. امیدوارم «تی‌تی‌ها» در آینده هم ورزشگاه را پر کنند و ما نیز آنها را خوشحال کنیم. آنها با حضورشان به ما روحیه و اهمیت دادند.
 
به نظرت صعود تراکتورسازی حتمی است؟
ما با یک امتیاز دیگر صعودمان حتمی می‌شود. ولی به دنبال گرفتن 3امتیاز در بازی بعدی هستیم تا به عنوان صدرنشین صعود کنیم. مطمئن باشید این اتفاق هم می‌افتد.
 
در مورد عمکرد خودت و پاس گلی که دادی صحبت کن.
خدا را شکر که پاس گل دوم را دادم. امسال تقدیر من پاس گل دادن است و تا حالا موفق به گل زدن نشده‌ام. به هر حال من سانتر فوروارد تیم هستیم و خیلی‌ها از من توقع گل زدن دارند.
 
ظاهرا از برخی هواداران تراکتورسازی هم ناراحت هستی.
یک عده کم هستند که انگار از من خوششان نمی‌آید. من نهایت تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می‌دهم. 4سال پیش که در تراکتور بودم تا اینجای فصل 8 یا 9گل زده بودم ولی حالا پاس گل می‌دهم. مهم نیست چه کسی گل می‌زند بلکه موفقیت تیم مهم است. وقتی من تلاش می‌کنم دلیلی ندارد که از برخی بی‌مهری ببینم.
 
فکر نمی‌کنی دوست صمیمی‌ات عمران‌زاده تو را طلسم کرده تا گل نزنی؟
حنیف خودش در طلسم است و هنوز بیرون نیامده!
 
در لیگ برتر چقدر شانس قهرمانی دارید؟
امیدوار به قهرمانی هستیم. بازی با ذوب‌آهن بسیار مهم و حیاتی است و اگر این تیم را ببریم، می‌رویم برای قهرمانی. البته کار سختی داریم و باید در 6بازی پایانی بیشترین امتیاز را بگیریم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.
 
به نظرت شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است؟
چیزی قابل پیش‌بینی نیست و همه مدعیان اندازه خودشان شانس دارند.

9411
     
آی اسپورت
2016-04-09 16:38:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر