فهرست

واکنش مشترک دایی و ابراهیم زاده به اخطار مشکوک/ اتهام نزنید

آی‌اسپورت‌ ـ علی دایی و منصور ابراهیم زاده سرمربیان دو تیم پرسپولیس و راه آهن در موضع مشترک از مشکوک جلوه کردن اخطاره های دریافتی دو بازیکن راه آهن گله کردند و آن را اتهامی بی اساس نامیدند.

فرزاد آشوبی و بهادر عبدی دو بازیکن سابق پرسپولیس که یکی شان سابقه بازی در استقلال را هم دارد. در بازی مقابل استقلال خوزستان 3 اخطاره شدند که البته اخطار آشوبی عجیب بود و عمدی به نظر می‌ آمد. خبرنگاران امروز این گمان را با دایی و ابراهیم زاده مطرح کردند و هر دو مربی در پاسخ به آنها گفتند. وارد کردن این  اتهامات به بازیکنان کاملا اشتباه است.

حرف های ابراهیم زاده و دایی را در زمینه بخوانید.

ابراهیم زاده: اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنم. اعتقاد دارم بازیکن با تمام وجود کار می‌کند و فکر کردن به چنین مسائلی اشتباه است. محروم شدن هم جزئی از بازی است. اگر بازیکنی محروم شود، جانشینانش با انگیزه بیشتر حاضر می‌شوند. ایمان دارم بازیکنانم خوب کار می‌کنند و به آنها اطمینان دارم.

علی دایی : این روزنامه از دولت قبل هم با من مشکل داشته است تا دلتان بخواهد برای من تیتر زده است. این هم آخرین موردش است. عبدی و آشوبی شاگردان من بوده‌اند و فراموش نکنید 50 درصد بازیکنان راه‌آهن شاگردانم بوده‌اند. ما با نداری در تیم ساختیم و تیم را در لیگ نگاه داشتیم. سال قبل هم بهترین نتیجه تاریخ راه‌آهن را گرفتیم. به تک‌تک بازیکنانم افتخار می‌کنم و اعتقاد دارم همه بازیکنانم به خصوص این دو نفر باغیرت هستند. فراموش نکنید عبدی بیش از 5، 6 گل به پرسپولیس زده و آشوبی هم بهترین بازی‌هایش را مقابل پرسپولیس انجام داده است. این که بگوییم به خاطر من یعنی مربی قبلی‌شان در بازی قبل اخطار گرفته‌اند، حرف درستی نیست.

     
آی اسپورت
2014-04-05 17:33:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر