فهرست
برانکو:داور به نفع ملوان سوت زد
برانکو:داور به نفع ملوان سوت زد

برانکو:داور به نفع ملوان سوت زد

آی اسپورت- پرسپولیس در دیداری که به یک امتیاز قانع شده بود سه امتیاز شیرین بدست آورد. به همین دلیل برانکو بسیار خوشحال بود اگرچه اتفاقات 90دقیقه حسابی او را اذیت کرده بود. او در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت:« بعد از این بازی خوشحال هستیم. این بازی قبل از دربی به عنوان با اهمیت ترین بازی ما بود که زیرش یک خط قرمز کشیده بودیم.می دانستیم یک بازی بسیار سخت در پیش خواهیم داشت اما دوست دارم تبریکات صمیمانه ام را به مهم ترین عامل بگویم یعنی بازیکنانی که شخصیت و انگیزه و اخلاق را از خود نشان دادند. آن ها به قشنگ ترین نحو وظیفه خود را در قبال هواداران نشان دادند و به بهترین نحو دعوتنامه حضور در دربی را برای هواداران نوشتند.
حالا می توانیم خودمان را برای مهم ترین مسابقه آسیا آماده کنیم. طبیعی بود که هر مسابقه ای را نمی توان زیبا بازی کرد و گاهی اوقات شرایط دشوار می شود.
برانکو در رابطه با سوال خبرنگاری که می گفت ملوان بهتر بازی کرده و معتقد بود که داور به نفع پرسپولیس کار کرده گفت: «شما جوانید و بیش از حد بلندپروازی دارید. شما ابتدا فیلم را دوباره ببینید و بعد نظر بدهید. من برعکس فکر می کنم. داور بیشتر به سود ملوان سوت زد.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-09 19:14:33
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۳۱
داور دوتا سوت دوتا خطا دوتا گل داور لنگ کرده صدر نشین همت
-
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
دانش برانکو نبود حضور به موقع داور عامل نجات پذسپولیس بود
sia
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۳۳
وای ببین چه بوی سوختگی میاد . نه از انزلی نیست . از تهرانه . صبر کن صبرکن . ا ا ک.و.ن استقلالیا داره میسوزه . بابا یکی زنگ بزنه به یه جایی تا اینا دچار 100% کونسوزی نشدن . خخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر