فهرست
احمدزاده: صدای ما به جایی نمی رسد
احمدزاده: صدای ما به جایی نمی رسد

احمدزاده: صدای ما به جایی نمی رسد

آی اسپورت- محمد احمدزاده بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت:«قبل از هر چیز به همه تماشاگرانی که آمدند و ملوان را از نزدیک تماشا و تشویق کردند، تبریک و تشکر می گویم. خیلی وقت بود که استادیوم این گونه پر نشده بود و از این که همه همت کردند و ما نتوانستیم جواب زحمات و هواداری آن ها را با یک امتیاز بدهیم تاسف می خورم.آن ها تمام تلاش خود را به بهترین شکل کردند و از شکل و برنامه فوتبال ما خارج نشدند به آن ها تبریک می گویم. ما لایق حداقل یک امتیاز بازی بودیم و فقط می توان تاسف خورد. »
احمدزاده درباره صحنه مشکوک بازی گفت: «کرمانشاهی چند بار گفت این صحنه را ندیده و بارها این را به من و بازیکنان گفت. حتما این را ندیده است. اگر خطا روی مازیار در نیمه اول اخراج مستقیم نداشت، در دقیقه 60 می توانست کارت دوم را بدهد. به هر حال هم شما با این وضعیت و هم ما با این وضعیت باید تا پایان لیگ برویم. ملوان آسیب دیده و صدای ما به جایی نمی رسد. حق ما این نبود که ما با این شکل و این شرایط امتیاز بازی را از دست بدهیم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-09 19:20:37
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
منقل رو ردیف کن و ناراحت نباش دیگه گذشت..ولی خداییش کثیف ترین و چرک ترین و بحرینی ترین و بی تاکتیک ترین بازی لیگ برتر رو ملوان ارائه کرد.شرم بر تو باد.امیوارم سیاه جامگان بمونه و تو با ائن تیمت نامردت سقوط کنی و هیچ وقت تو رو در فوتبال نبینم...مربی علی اصغری بی سواد بی تاکتیک گتره ای...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر