فهرست
سه‌گانه پرسپولیس: سومین برد پیاپی با شکستن سه رکورد
سه‌گانه پرسپولیس: سومین برد پیاپی با شکستن سه رکورد

سه‌گانه پرسپولیس: سومین برد پیاپی با شکستن سه رکورد

آی اسپورت - پرسپولیس برانکو، این فصل هیچوقت نتوانسته بود در سه بازی پیاپی پیروز شود. بهترین رکورد آن‌ها، دو برد پیاپی بود که دور رفت و بعد از برد مقابل همین ملوان بدست آمد اما در دربی تهران، به پایان رسید. امروز آن‌ها برای اولین بار توانستند سومین بازی پیاپی را پیروز شوند. سه بردی که در سه بازی نزدیک مقابل صبا، سیاه جامگان و ملوان بدست آمد.

پرسپولیس برانکو در هفته‌های اخیر، بر خلاف نیم فصل اول زیاد تماشاگر پسند بازی نمی‌کند اما به صدر جدول نزدیک‌تر شده است. سه هفته قبل و بعد از تساوی مقابل تراکتورسازی، آن‌ها 6 امتیاز با استقلال صدرنشین فاصله داشتند و حالا، یک امتیاز بالاتر از استقلال هستند. در صورت شکست استقلال مقابل سپاهان، پرسپولیسی‌ها برای اولین بار در دو فصل اخیر می‌توانند هفته را بالاتر از رقیب سنتی‌شان تمام کنند.

جالب اینحاست آن‌ها علاوه بر بدست آوردن سه برد پیاپی، دو رکورد دیگر هم در این هفته‌ها بدست آوردند. در بازی با سیاه جامگان، پرسپولیس برای اولین بار توانست بعد از خوردن گل اول پیروز شود و امروز، برای اولین بار بعد از خوردن گل مساوی دوباره گل زد و بازی را برد. اتفاقی که در این فصل، حتی یک بار هم نیفتاده بود و سرخپوشان بعد از خوردن گل اول یا حتی گل مساوی، توانایی برد مقابل حریفان‌شان را نداشتند!کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-09 19:58:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر