فهرست
پیش بینی روز: نفت تهران قهرمان لیگ برتر می شود؟
پیش بینی روز: نفت تهران قهرمان لیگ برتر می شود؟

پیش بینی روز: نفت تهران قهرمان لیگ برتر می شود؟

آی اسپورت- نفت تهرانِ این فصل خاطره سپاهان لیگ چهاردهم را زنده می کند. تیمی که از هفته پنجم تا پایان فصل هیچ گاه صدرنشین جدول نبود. سپاهانِ فصل گذشته حتی در  هفته ماقبل پایانی هم طعم صدرنشینی را نچیشیده بود. ولی حرکت چراغ خاموش این باشگاه در نهایت قهرمانی را به همراه داشت. حالا هم در این فصل کسی نفت تهران را جدی نمی گیرد. تیمی که فصل را با بحران آغاز کرد. سپس مشکلات مالی گریبانش را گرفت. در نهایت هم دارستانی کمکِ منصوریان فوت شد تا داغ بزرگتری در این تیم به وجود بیاید. در این بین نفت از آسیا حذف شد و به مرحله گروهی این فصل هم نرسید. بیرانوند و سایر بازیکنان هم برای جدایی از نفت سراغ مدیریت را می گرفتند و حسابی همه چیز به هم ریخته بود.

حالا همین نفت با این همه مشکل به رتبه چهارم جدول رسیده. جایی که سهمیه آسیایی را در نزدیکترین فاصله این فصل می بینند. نفت از شش دیدار اخیرش پانزده امتیاز کسب کرده. بردهای متوالی این تیم از دیدار با استقلال شروع شده بود و با برد مقابل استقلال اهواز، گسترش فولاد، راه آهن و پدیده ادامه پیدا کرد. در این میان فقط مغلوبِ ذوب آهن شدند. حالا نفت به غیر از استقلال با همه مدعیان کسب سهمیه و حتی قهرمانی مسابقه رو در رو دارد. اگر نفت موفق به شکست دیدارهای شش امتیازی اش شود هیچ بعید نیست که قهرمانی لیگ را هم به دست بیاورد. از حالا دیگر همه چیز دست علیمنصور و شاگردانش است. به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-09 20:55:02
نظر دهید

۲ نظر
پرززز
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۳۷
تقریبا محال قهرمانی ولی همین که با این همه مشکلات و سختی مثل مصدومیتها.مشکل مالی. رفتن ستاره ها.عدم پشتیبانی مدیریت .فوت آقای دارستانی. خودش رو ب اینجا رسونده شایسته احترام و تقدیر هستند.امیدوارم تیم رو نفروشند اگر هم میخواند بفروشند ب هدایتی نباشه و سابقه مالی و تعهدات و سابقه تیمداری و شهرت خریدار رو مدنظر قرار بدهند حیف این تیمه که سرنوشتی چون پاس یا برق یا فجرداشته باشه.وحتی گهر درود و استیل آذین و ختافه و در مقطعی ملوان!!!
-
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۵۲
Noch
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر