فهرست

درخواست برانکو از باشگاه: جذب مهاجم میلیاردی در صورت جدایی طارمی

آی اسپورت - یکی از اولین‌ اقدامات برانکو برای فصل آینده جذب یک مهاجم تمام‌کننده به‌عنوان جانشین مهدی طارمی ‌خواهد بود. سرمربی پرسپولیس اعتقاد خاصی به طارمی‌ دارد اما با توجه به جلساتی که با مهاجم تیمش داشته در جریان برنامه‌های او قرار گرفته و به خوبی می‌داند که در صورت دریافت یک پیشنهاد خوب از اروپا طارمی از جمع ‌سرخ‌پوشان جدا خواهد شد.
 این در ‌حالی است که مدیر‌برنامه‌های طارمی ‌این روزها حسابی سرش شلوغ است و با جدیت شرایط حضور موکلش در فوتبال اروپا را بررسی می‌کند. طارمی ‌در یک سال اخیر درخشش قابل‌توجهی در پرسپولیس و تیم ملی داشته و بدون‌شک تیم‌های اروپایی زیادی مهاجم آینده‌دار فوتبال کشورمان را زیر‌نظر گرفته‌اند.
 گفته می‌شود تیم‌هایی از سوئد، آلمان و فرانسه شرایط طارمی‌ را زیر نظر گرفته‌اند و در پایان فصل برای جذب مهاجم پرسپولیس و تیم ملی ایران دست به کار خواهند شد.
 برانکو از مسئولان پرسپولیس خواسته تا در صورت جدایی طارمی ‌در پایان فصل مبلغی معادل یک تا یک و نیم میلیارد تومان را به صورت جداگانه برای جذب یک مهاجم کنار بگذارند تا ‌سرخ‌پوشان در لیگ شانزدهم در خط حمله با مشکل خاصی مواجه نشوند.
 گفته می‌شود بازیکنانی همچون کاوه رضایی از ذوب‌آهن، محمد ابراهیمی ‌از گسترش و حسن بیت سعید از استقلال خوزستان، 3 گزینه احتمالی برانکو در نقل و انتقالات پایان فصل خواهند بود که در صورت جدایی طارمی ‌شانس پیوستن به جمع ‌سرخ‌پوشان را خواهند داشت و در صورتی که مذاکرات با این گزینه‌های داخلی به نتیجه نرسد، آن‌گاه پروسه جذب یک مهاجم خارجی زیر ‌نظر برانکو رسما کلید خواهد خورد.‌


منبع: خراسان ورزشی
     
آی اسپورت
2016-04-10 05:53:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر